reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles jaka cudna sesja! Jak świetnie razem wyglądacie. I te rozkoszne zębulki Hipcia. Słodko wygląda! Buziaki dla Was.
 
reklama
Normalnie papa sie smieje jak widze wasze foteczki:) tyle radosci, milosci z nich plynie ze nawet sobie sprawy nie zdajesz:);p
Fifciu cudowny,ktos juz pisal ze nie wyglada jakby chorowal,napewno wszystko idzie ku wyzdrowieniu!:)
Aleks tez przystojniak:)

Rewelacyjne zrobione te zdjecia,macie jakies zdolnosci z mezem?:) tez chcialabym robic takie zdjecia:)

Ten czas ale leci juz jest prawie 20, do 8.03 tuz tuz

Buziaki dla waszej rodzinki:*:*:*:* zdrowka dla Fifcia, i oczywscie dla Was,mam nadzieje ze bol szybko minie tobie:*
 
Świetna sesja, super bałwan, a najładniejsze Wasze uśmiechy i radość. Taka cudowna rodzinka , aż miło popatrzeć.
Bubbles, nieźle musiałaś szaleć jak złamanym żebrem się skończyło :-). Zdrówka życzę Wam wszystkim.
 
bubbles... dzięki za foty!!! tworzycie piękną cudowną rodzinę!!!!!! dlatego życze Wam mnóstwo szczęścia!!!! Fifciu pięknie się uśmiecha, ale musiał miec frajde z tej zabawy. Ucałuj chłopaków :**** aaaa....i mam nadziję, ze z tym żebrem to szybciutko minie...
 
Cześć Dziewczynki!
Filciu koło 1 w nocy miał bardzo wysoką temp.(w uszku 39,2 a pod paszka 38,6) i trafiliśmy do szpitala, odrazu dostał antybiotyk dozylnie, teraz niedawno płytki krwi bo poleciały w dol, Hb trzyma się powyżej 8.
Bidulek osłabiony i trzyma go gorączka, śpi co trochę, nie je, pije cycy na szczęście.
Mam nadzieję, że mu szybko pomoże ten antybiotyk i będzie się ładnie odbudowywal.
Śpi mi właśnie na rękach Klusia moja, przekroczył w końcu 8kg, dokładnie 8120 i faktycznie widać to na buzce, reszta ciałka szczuplutka, ale zrobił się długi :)
Z nowych osiągnięć to robimy kosi łapci :)
Paula dzięki Kochana! Wyjezdzalas gdzieś, że Cie nie bylo?
Hope lody to najlepsze galkowane na placu Solnym we Wrocku :) truskawka, truskawka i jeszcze raz truskawka! Przyjedź i przywieź ;)
Fotki fajne :) dziękujemy za miłe słowa :* Lustrzanka Canon, kupować i pstrykac ;)
Co tu jeszcze? Wszystkie jesteście mi bliskie i miłe, chciałabym wymienić Każdą z osobna, dlatego staram się dziękować Wam za posty, żeby choć tyle być z Wami face to face.
Acha! Mijusia i Kamcia, no zima zaskoczyła nas już dwukrotnie :) każdym razem śnieg utrzymał się 1 dzień :) w sam raz by zdążyć powozic Filcia w sankach, ulepic balwana, porzucac śnieżkami w tatę i potluc żebra :p
Agacio dziękuję za radę! To chyba faktycznie mięśnie między zebrami, dr na pogotowiu też tak mówił, troszkę mniej boli na szczęście, ale wciąż trzyma lekka opuchlizna.
Mitchell podzielił zdanie Mushtaqa w sprawie węzła chłonnego, pozostaje czekać na wynik po operacji. To już coraz bliżej!!!
 
reklama
Do góry