reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Mamaflavii podziwiam twoją siłę i odwagę. Pomimo tak ciężkiej sytuacji potrafisz jeszcze innych wspierać w ich własnych starciach. Cieszę się że najtrudniejsze jest za wami jejku 36 bloków to musiałbyć koszmar, dla ciebie Julianka i całej waszej rodziny. Życzę wam aby teraz wasze życie wróciło do normalności, teraz Julianek na pewno nadrobi zaległości i szybciutko zacznie mówić, jeszcze tak się rozgada że niekiedy będziesz go prosić aby był cicho przez minutkę:tak:

Bubbles ostatni blok dobiega końca:tak: Dacie radę:tak: Jupiiiiiiii
 
reklama
Mamaflavii, Bubbles, dziękuję Wam dziewczyny za te słowa. Często zbyt dużą wagę przykładamy do głupot, zapominamy się w codzienności i gubimy to co w życiu najistotniejsze...

Nigdy nie pogodzę się z chorobami dzieci, być może mało we mnie pokory ale uważam, że zasłużyliście i dzieci i Wy na wielki szacunek i podziw, mam ogromną nadzieję, że są to wojny wygrane!

Zdrowia kochane, zdrowia a reszta zawsze się jakoś ułoży :-*
 
Mamaflavii masz rację, zawsze czekamy na nie wiadomo co, zamiast cieszyć się z tego co mamy.Wy przez chorobę szybko to pojęliście, natomiast w rodzinach gdzie nie ma takich dramatów ciężko dojść do takich wniosków.Więc jesteście krok przed nami i najważniejsze,że już na mecie.
Bubbles buziaki dla Filcia, przegonił niektórych, łącznie z nami:-) z chodzeniem, tak więc wielka w nim drzemie siła!
 
Witam,co jakis czas zagladam do wiadomosci o dzielnym Filipku i jakze sie ciesze gdy czytam takie dobre wiadomosci,jestescie niesamowicie dzielni,podziwiam Was ,mam nadzieje,wierze ze wszystko idzie ku dobremu i wasze problemy sie zakoncza.Pozdrawiam i trzymam kciuki:)
 
Mamaflavi Bubbles popłakałam się czytając Wasze wpisy. Kochane dziewczyny wierzę,że już to co najgorsze za Wami, teraz dla Was i Waszych dzieci zawsze będzie świecić słoneczko i wszystko będzie dobrze. Ściskam bardzo mocno kochane.

Bubbles
oj oj coś ta ostatnia chemia z przebojami..Buziaki dla Hipcia:*:*
 
Mamaflavi, Bubbles dzielne kobiety, podziwiam Waszą siłę, dzięki temu co piszecie uczę się doceniać każdą małą chwilę i cieszyć drobnostkami. Razem z moimi chłopakami chwytamy każdą chwilę i każdy dzień. Wierzę i modlę się o to,żeby już nic złego Was nie spotkało.
Ściskam Was i Wasze rodziny z całych sił. Jesteście Wielkie!:*
 
bubbles, mamaflavii jesteście wspaniałymi, dzielnymi i bardzo silnymi kobietami. Wierzę, że to co złe juz za Wami, że teraz będzie już tylko dobrze :***
 
Mamaflavii, Bubbles, dziękuję Wam kochane za to co napisałyście. Jesteście wielkie. Aż nie wiem co napisać. Zasłużyłyście na to co najlepsze. Wy i Wasze dzieci. Dużo szczęścia z każdego codziennego dnia Wam życzę. Jesteście bardzo, bardzo dzielne :-*
 
Mamaflavii i Bubbles, dla mnie kobiety jestescie wielkie. Podziwiam wasza sile... i ze pomimo tylu wlasnych problemow potraficie wspierac sie nawzajem i inne babki rowniez... i ze potraficie w miare normalnie funkcjonowac, prowadzic dom, pracowac... i dostarczac swoim pociechom radosci... nalezy wam olbrzymie brawo - na stojaco.:yes:
 
reklama
Bubbles i MamaFlavii popieram wszystko co napisały dziewczyny. Jesteście wielkie. Bez dwóch zdań. Pomimo całej niesprawiedliwości, która spotkała Was i Wasze cudne dzieciątka umiecie cieszyć się życiem i wiecie co najważniejsze.
Super się Was czytało. Wielkie dzięki za Wasze posty.
 
Do góry