reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Tak się cieszę, że najgorsze już minęło. Trzymam kciuki za całą wspaniałą Rodzinkę. Nabierajcie sił i cieszcie się życiem :-)
 
reklama
Bubbles kochana tulę... Zaciskam zęby i razem z Wami czekam na lepsze. Jeszcze troszkę i apetyt wróci, a utracone gramy to woda, szybciutko nadrobi. Wiesz jaki potrafi mieć piękny apetyt ten nasz żołnierzyk :tak:

Swoją drogą macie parcie na szkło :laugh2::-p;-)
 
Bubbles jak to dobrze, jaka ulga, że wszystko co najgorsze macie już za sobą...strach jest i pewnie pozostanie z Wami bardzo długo, ale jest też nadzieja, która doda Wam sił by wierzyć, że już wszystko jest dobrze i że tak pozostanie:tak: Nawet nie wiem jak wyrazić podziw dla Was - Bubbles i mamaflavii za Wasze oddanie, odwagę i siłę na walkę...a i też dla Waszych synków, którzy tyle musieli przejść, choć dopiero niedawno zaczęli tę ziemską wędrówkę. Najważniejsze, że teraz powolutku wraca normalność.

Filipciu, nasz bohater został też gwiazdą!! No proszę...czekamy niecierpliwie na materiał! Nie martw się Bubbles, już niebawem Twój synuś odżyje i nadrobi wszystko co ma do nadrobienia, nabierze sił...super, aż się serduszko raduje, że to już koniec tego wszystkiego. Ogromny buziaczek dla Was Kochani :*
 
Bubbles kochana jak tam u Was??? Czy apetyt wrocil juz Fifciowi naszemu?
Jutro trzymamy kciuki z calych sil, jak zawsze jestesmy z Wami! &&&&
Mam nadzieje, ze juz dobrze wszystko i nie ma zadnych przykrych 'niespodzianek' w zwiazku z ostatnia chemia..
Sciskam mocno, ucaluj Fifcia :*****
 
Czesc Kochane!
Niestety przez chemie wyplukali Filciowi zupelnie flore z jelit,a nic tu nie daja oslonowo podczas chemii i antybiotykow i zlapal zakazenie bakteryjne jelit,ma biegunke od 2 tyg i zaczal plakac robiac kupe,więc dali antybiotyk na 2 tyg.Probiotykow nie chcą dać mimo to,więc daje na własną rękę bio gaie z pl,dawalam też enterol na zatrzymanie biegunki ale sie doczytalam ze nie można go dawać osobom z cewnikiem centralnym i przestalam i kupa znowu co chwila. Hipko stracil prawie kilo wagi przez te biegunke i chemie, wazy teraz 8.65kg.
Siedzimy wlasnie w szpitalu na transfuzji,mam nadzieje juz ostatniej.
Jest zmeczony i oslabiony i marudny.
My tez. Konca nie widac tego cholernego zla.:(
 
oj bubbles :-( normalnie końca nie widać - tak jak piszesz...
a mozę na biegunkę kup orsalit?? ja jak już to właśńie to podaję moim dzieciom a raczej Vi podawałam bo u Emmy nie było potrzeby

sciskam i zdrówka życze dla Filipka :*:*:*:
 
Acha! W srode zrobili USG i rentgen zeby wykluczyc inne PROBLEMY, ale na szczescie czysto.
Teraz 25 lipca test genetyczny na zwiazek raka Filipka z mozliwym rakiem piersi u mamy.
14 sierpnia tomograf znowu i 17 siepnia rezonans.

Kamcia gdzie kupujesz orsalit?
 
bubbles w polsce niestety ....
tutaj nie wiem czy mają choć mają wiem odpowiednik zaraz Ci powiem nazwe niech sobie przypomnę dioralyte sie nazywa

to teraz trzymam kciuki za wszystkie wyniki &&&&&&
 
moja kochana bubbles. strasznie mi przykro, że ta końcówka jest dla was tak dotkliwa. jesteśmy z wami całym sercem i modlimy się, by szybciutko Fifcio doszedł do siebie. ciebie kochana sciskam z całego serca!!!
 
reklama
ojejj kochani ale dlaczego nie chcą dać nic osłonowego nie rozumiem ? u Nas do antybiotyku od razu dają osłonę :-( biedny dzielny Hipciu :* dorosły nie chce nic jeść jak ma rewolucje a co dopiero taki maluszek ... ale kochana już została Wam naprawdę ostania prosta i potem już będzie tylko lepiej , w ciepłym domku Filiś szybciutko dojdzie do sił i nabierze apetyciuku zobaczysz kochana :*

a jak tam Aleks i Adrian się miewają ?
 
Do góry