reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Kochany mój Filciu ciociunia przesyła Ci moc buziaków z okazji 11 miesięcy oby uśmiech nie znikał z Twojej ślicznej buźki i wszystko będzie dobrze:tak:

Buziakujemy :*******************************************************************************
 
reklama
bubbles jakie to straszne że jednak węzły są zaatakowane :-(
mam nadziejęże tak jak pisze mamaflavii da się to wyleczyć ...
trzymam kciuki i jestem z wami całym sercem :*:*:*:*

widze że mimo wszystko Fifi nabiera sił i wstaje sobie.. to fajnie..
a na odparzoną pupcię polecam zwykły puder j&j .. u nas pomagał...
a jeśli masz inny sprawdzony sposób to mam nadzxieję że szybko odparzenie przejdzie....
 
reklama
Filipciu nasz kochany wszystkiego naj, naj, naj na 11 miesiączków!! Będzie dobrze, Bubbles, nie wolno się poddawać, zobaczysz, że pokonacie to draństwo. Ucałuj Hipcia od nas! Ściskam mocno, Kochani. Każdego dnia jesteście obecni w naszych myślach i modlitwach. Trzymajcie się. Dużo siły i wytrwałości w walce!
 
Do góry