reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles, dziękujemy,że znalazłaś czas,żeby do nas na pisać. Zawsze czekamy na wiadomość od Ciebie.
Kochana, Jesteś bardzo, bardzo silna! Cieszę się przeogromnie,że mogłyśmy wywołać uśmiech na Twojej twarzy tym prezentem.
Dużo, dużo zdrówka dla Twoich chłopaków!
Trzymam za Was kciuki i codzinnie się za Was modlę.
Całuje Was kochani!
 
reklama
ja też odetchnęłam z ulgą , że już tego cholernego węzła nie ma! teraz mocno trzymac kciuki i wierzyć , że badanie Pet nic nie wykaże!

Dziękuje , że potrafisz znaleźć chwilkę czasu i wpaść do Nas :* :* a że paczuszka ucieszyła - to jestem bardzo szczęśliwa.

Trzymajcie się dzielnie :* dużo zdrówka dla chłopaków i dla Ciebie - Całuski :*
 
To jakiś koszmar!!! Widzę,że nie tylko w naszej służbie zdrowia jest taki bajzel!!!! Dobrze,że T szybko zareagował.Widać nie ma się co z nimi cackać.
Bubbles strasznie się martwię o Ciebie.Dziękuję,że się pojawiłaś. Cieszę się,że po raz kolejny mogłyśmy sprawić Wam choć troszkę radości...Wiem,że to mało,ale niestety nie mamy takiej mocy,żeby dać więcej..
Cieszę się że węzeł jednak wycięty. Mam nadzieję,że badanie PET będzie szybko a wynik będzie pomyślny!!!
Współczuję biegunki i odparzonej pupci Filipkowi. Tobie współczuje kolejnych chorowitków w domku:( Super,że mamcia jest z Wami, na pewno Tobie jest trochę lżej.
Trzymajcie się ciepełko.Ślę tysiące buziaków:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

A co z Waszą przeprowadzką????
 
Bubbles kochana, jesteś wspaniałą mamą, pamiętaj o tym.
Cieszę się bardzo, że nasza paczka choć na chwilę sprawiła, że na Twej twarzy pojawił się uśmiech. Filipka całuję mocno w dupinkę, mam nadzieję, że te biegunki jak najszybciej ustaną.
Trzymam teraz mocno kciuki za te wyniki, i cieszę się, że tego węzła z tym cholerstwem nie ma już w ciałku Filipka.
Jesteśmy z Tobą kochana i żałuję, że tylko tyle możemy dla Ciebie i dla Fifiego zrobić.
Zdrówka dla Twoich chłopaków:)
 
Bubbles czekamy razem z Wami, na dobre wieści, na wygranie bitwy, ale oby ta już była decydująca(i jak najmniej stratna dla Filcia).I trzymamy kciukasy cały czas, za zdrówko i wyniki Filcia, za Twoje zdrówko także.
Czekamy na każdą wiadomość od Ciebie, naskrob chociaż czasami dwa słowa z tego co Ci się w głowie kłębi.
A z chorymi facetami w domu, to masz skaranie...więc dla nich też zdrówka, bo zamęczą Cię.
 
Bubbles cieszę że Hippolina się podoba Hipciowi. J a bardzo mocno w was wierzę i wiem że znajdziesz jeszcze dużo powietrza i dasz radę wypłynąć na powierzchnie. Pamiętaj wiara czyni cuda a my tu wszystkie wierzymy i się modlimy.
 
Bubbles dziękujemy że znalazłaś dla nas chwilkę,my tu wszystkie bardzo czekamy na każdą wiadomość od Ciebie.
Dobrze że węzła nie ma jak był już chory, modlimy się żeby to małe ciałeczko było już zdrowe i żeby nic mu się już nie stało.
No i cieszymy się że dotarł prezencik od nas, to namacalny dowód że jesteście dla nas bardzo ważni i niczego innego nie pragniemy jak uśmiechów na waszych buziolkach (wszystkich).
Biedna mała dupeczka Fifcia, może już niedługo się zagoi.
Bubbles przesyłam miliony ciepłych uścisków, tysiące ton dobrej energii
Trzymajcie się
 
bubbles cieszę się bardzo, że wywołaliśmy naszym małym upominkiem uśmiech na twarzy. wiele buziaków dla Was.

cieszę się że węzeł został wycięty bo jestem pełna nadziei i wiary.
 
reklama
Bubbles trzymaj się kobieto jesteś bardzo dzielna my tu wszytskie Was podziwiamy i nieustannie o Was myślimy:tak:

Dobrze że węzeł wycięli, pozostaje wierzyć że wiedzą co robią... napewno wiedzą:tak: Mam nadzieję że pupina naszego Filcia się zagoi i nie będzie mu dokuczać ciumam mocno:*****

Kochana chętnie pooddychałabym trochę za Ciebie... Nie poddawaj się proszę

Bardzo się cieszę że ten jakże drobny upominek przyniósł choć cień uśmiechu romasn Hipciaczków kwitnie, czekoladki zjedzcie dla energii:tak: Choć w ten sposób mogłyśmy pokazać Wam jak jesteście nam bliscy, bo uwierz gdyśmy były bliżej mogłybyśmy Was wyściskać, mogłabyś wypłakać się w nasze rękawy.

Jeszcze raz całuję mocno mocno Was wszystkich jesteście dzielni:******************


aaaa i trzymam kciuki za wszystkie badania oby wyniki pyły dobre&&&&&&&&&&&
 
Do góry