reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

nieustająco o Was myślimy i trzymamy kciukasy,
biedny nasz rycerzyk chce wstawać, mimo ,że taki słaby i wymęczony operacją i chorobą.. nasz kochany Hipcio, buziaki kochany!
Bubbles trzymaj się mamusiu, pokonacie tego dziada, uda się!
 
reklama
Kurcze taka pustka w głowie, za az nie wiem co napisać. Ale trzymajcie sie. Cały czas o was mysle i jestem z wami. I czekam z utęsknieniem na dobre wiadomości.
 
:( Bubbles tak mi przykro.... ze wstepne info o tym draniu jest takie..... nie wiem co myslec w tym momencie :(( Boze kochany!..jak zwykle pytanie: dlaczego??!!!!
Licze bardzo na londynski szpital! Musza dac rade! Musicie Wy! i my z Wami! Kochamy naszego Fifcia i sie nie poddamy! Jestesmy kazdego dnia myslami z Wami, kochana trzymaj sie, ucaluj chlopcow, :******* Fifiolka mocnoooooooooooooooooooooooo ! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Bubbles jestem z Wami myślami. Nie wiem co mądrego napisać bo takie wiadomości robią człowiekowi pustkę w głowie...

Wierzę szczerze, że to ostatni "zryw" tego gnojstwa i to ostatnia walka jaką będziecie musieli stoczyć. Fifciu to silne kochane majówczątko i da radę! Oczywiście, że pokonacie to draństwo wreszcie.
 
Do góry