reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles no co za dziad! Przykro mi Bąbelku :(. Gorąco się modle o zdrówko dla Filipka. Z całą pewnością wyczerpaliście już limit nieszczęść, teraz musi być tylko lepiej, jestem z Wami całym sercem!
 
reklama
Bubbles kochana dużo siły,musicie wygrać tą walkę, jesteśmy z wami każdego dnia, codziennie jesteście w naszych sercach i w każdej naszej modlitwie
Fifciu aniołku najdroższy nie daj się skarbie,tyle ciotek cię tu kocha i modli się za ciebie.
Życzymy dużo zdrówka i usmiechu na tej ślicznej buźulce
 
Kochana Bubbles, z całego serca życzę ci dużo sił, nie trać proszę nadziei, kolejna bitwa przed wami ale wojnę wygracie, nie widzę innego wyjścia! Lekarze mają różne możliwości, na pewno coś wymyślą.

Pamiętaj, że węzeł był powiększony jeszcze przed operacją, lekarze o tym wiedzieli, teraz czas na kontynuację leczenia, kolejny etap, pokonacie i to!!

Na odparzenia może pomóc maść Convate albo Ilex, najlepiej w ogóle zrezygnować z kupnych chusteczek na rzecz szarego mydła z wodą i wietrzenie. Nie wiem czy Fifi może spać całkiem bez pieluszki w nocy ale to byłoby najlepsze dla biednej pupci.

Przytulam najmocniej jak potrafię. Będzie dobrze! Musi być!
 
Serce się kraje i żal goryczy zaciska gardło...

Kochani walczymy dalej , dalej tak mocno i dalej razem ! Aguś tulę Cię mocno i błagam bądź dalej tak dzielna i silna! Proszę Cię!

a Ty Kochany Nasz bohaterze trzymaj się dzielnie i uśmiechaj się jak najwięcej !
ciocia myśli o Tobie nieustannie :* :* :* Nasz skarbusiu :*
 
Bubbles kochana tak mi przykro, serce mi sie kraja, ale zobaczysz wygracie tą walkę, Fifciu jest silny i taki dzielny, pokonacie tego drania. Proszę myśl pozytywnie i nabieraj sił, wiem ze nie jest to łatwe ale kto jak kto ale Ty dasz radę.
Ściskam Was z całego serca!
 
bubbles myślami jestem z Wami , trzymajcie sie kochani. Fifcio buziaczki dla ciebie nasz dzielny wojowniku! Kochamy ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;*********************
 
Filipku nasz słodki tysiące buziaków dla Ciebie z okazji ukończenia 11 miesięcy :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
 
reklama
Do góry