reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
O ku*wa!!!!!!!!!!!!!!!!! To dlaczego mówili że węzły są czyste?!!!! Po co mówią coś czego nie są pewni!!!!!!!!!!!!!!
Bubbles dużo siły Wam życzę. Strasznie mi przykro:( Buziaki dla Was.
 
;( az brakuje mi słów ;((( jak to mozliwe, przeciez mówili, że węzły sa ok ... bubbles trzymajcie się. wygracie tę walkę!!!!
 
Tez mam takie wiesci od Agi...Te pierwsze wyniki od patologa to takie wstepne po szybkim zbadaniu pod mikroskopem probki pobranej podczas operacji. Potem oddaje sie je do gruntownego przebadania, farbuja te probki i czekaja na reakcje, to trwa kilka dni i wtedy dopiero mozna z cala pewnoscia cos potwierdzic. To standardowa procedura i niestety oba wyniki moga sie roznic, bo nie wszystko wychodzi od razu. Mam nadzieje, ze cos szybko wymysla - moze brachyterapia tylko tego wezla moze jakas chemia albo terapia protonowa, nie wiem jakie mozliwosci maja tam w Londynie i nie wiem co w takiej sytuacji jest najlepsza opcja dla Filipka, przypuszczam, ze musza miec duze mozliwosci, bo to przeciez jeden z najslynniejszych szpitali w UK! Aga nie poddawaj sie i mysl pozytywnie!!!! Zbierzcie resztki sil, bo druga runda tej walki przed Wami! Sciskam mocno! Walczymy z Wami dalej!
 
reklama
Ach... brak mi słów. W tym wszystkim pociesza mnie ta myśl, że ten szpital taki dobry jest - niech się dalej wykazują i myślą jak pomóc. Ściskamy Cię Bubbles z całych sił i całujemy malutką pupulkę Fifcia.
 
Do góry