reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Moj malutek :***
Styna co za cholerne guzisko! a jakie wytrzymale! Buuuuuu..
Juz po wszystkim :) jestescie tacyyyy dzielni - bardzo Was podziwiam!
Odpoczywajcie duzo kochani i zbierajcie silki - jeszcze troche sie jej przyda, wiec prosze dbajcie o siebie!

Sciskam mocno! :*
 
reklama
styna dziękujemy za wieści. teraz oby malutki szybko doszedł do siebie po operacji i będzie coraz lepiej.

co za dziadostwo. chemia do końca go nie zabiła. na szczęście już po operacji.
 
co za wstrętne cholerstwo. az trudno uwierzyc, że po tylu chemiach to dziadostwo wciąż było żywe. najważniejsze, że juz go nie ma w brzuszku, najważniejsze, że jest szansa na rekonstrukcje pęcherza. dlatego trzeba byc dobrej myśli. najważniejsze, że operacja sie udała! nasz Fifcio to taki dzielny chłopczyk! :*******
 
Babelku nasz dzielny maleńki, cieszę się,że już nie masz tego okropieństwa w sobie!!! Jesteś bardzo dzielnych chłopczykiem, teraz odpoczywaj sobie dużo i nabieraj sił.
Bubbles też odpocznij sobie kochana, potrzebujesz mnóstwo sił:*
 
Pisałam dziś chwilę z Bubbles, ale już nie będę nic pisać bo Stynka w skrócie napisała to samo co i ja Wiem.

Bubbles Filipku my wciąż myślami z Wami.

Kochana mam tylko nadzieję,że w końcu coś zjadłaś!!!!
 
Filipku kochany odpoczywaj sobie i zbieraj siły:* Bubbles jesteś najsilniejsza i najwspanialszą mamą jaką tylko twoje dzieci mogły sobie wymarzyć:* dbaj o siebie:*
 
reklama
Pierwszy raz siedze i czytam watek z usmiechem;) jest szansa ze uda sie z tym pecherzem to super;) szkoda tylko ze Filipka tak mecza ale teraz to musi byc lepiej;) A ty Kochana zjedz cos wkoncu!:)
 
Do góry