reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Uff, to byl dluuugi dzien...
Witajcie dziewczyny, i ja dostalam, niestety, taka wiadomosc od Bubbles. Plastyki chyba raczej nie da sie zrobic, skoro cala infrastruktura czytaj zwieracz pecherza zostaly usuniete... Ale medycyna idzie do przodu, moze za kilka lat bedzie juz mozliwe wyhodowanie calego pecherza w laboratorium, oby naprawde ku radosci wszystkich tych, ktorzy w taki niesprawiedliwy sposob go stracili. Ale do tego czasu trzeba bedzie sie przemeczyc. Dziecko sobie poradzi, napewno, tu chodzi raczej o to, zeby rodzice nie upadli pod ciezarem tej drastycznej zmiany w ich zyciu....
Teraz, jednakze, najwazniejszy jest spokoj, odpoczynek i zbieranie sil dla calej rodzinki! Odpoczywajcie, kochani!

Spokojnej nocy wszystkim!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifciu kochany:* tak sie ciesze ze juz niemam tego guza w swoim cialku! przykro mi ze musieli usunac pecherz,ale najwazniejsze twoje zdrowko!!

Zycze ci szybiego powrotu do zdrowka i dla rodzicow duzo sil na te dni!
 
bubbles jesteście wspaniałą rodziną. na wzór. będzie dobrze. wszystko się ułoży.

musiałam wejść przeczytać, zobaczyć, tak czekaliśmy na te wieści. zdrówka malutkiemu.
 
Bubbles kochana bardzo sie ciesze ze Filipek byl taki dzielny i ze nie ma juz tego cholernego guza! Przykro mi ze nie udalo sie uratowac pecherze ale moze faktycznie za kilka lat da sie cos zrobic
 
Bubbles kochana, najwspanialsza mamo na świecie, operacja, na którą wszyscy tak czekaliśmy, jest już za Wami. Przykro mi, że pęcherza nie udało się ocalić. Bardzo dobrą wiadomością jest czysty węzeł. To duuuża ulga. Czekamy teraz na wyniki badania tego świństwa i zobaczymy co dalej zaproponują lekarze.
Kochany Hipciu, ciocia Cię mocno całuje, jesteś najdzielniejszy ze wszystkich!
Bąbelku, dbaj o siebie. Ściskam Cię mocno.
 
Bubbles ściska Ciebie i Filipka bardzo mocna:* dobrze, ze operacja juz jest za Wami, bardzo mi przykro, ze nie dało się uratować pęcherza, ale najważniejsze ze te wielkiego guza już nie ma w ciele Filipka:* trzymajcie się kochani i dużo sił Wam życzę na cały okres powrotu Filipka do formy po operacji:*
 
Bubbles masz synka bohatera!! Filipku dzielny Skarbeczku nasz przesyłamy moc buziaków!! Dobrze, że to dziadostwo jest wycięte...szkoda tego pęcherza, ale skoro nie było innego wyjścia...Nauczycie się z tym żyć. Nabieraj sił nasz malutki Rycerzu!! :*
 
Bubbles mam nadzieję że nocka minęła spokojnie? Teraz najważniejszy jest spokój, aby Filcio szybko mógł dojsć do siebie. Bądź przy nim jesteś da niego teraz wszystkim on biedny kochny nie rozumie co się stało czemu tak cierpi:-:)-( czuwaj przy nim siły same przyjdą.....

Nieustannie o Was myślę jestem przy Was całym sercem!!
 
reklama
Jak to dobrze, że macie to już za sobą. Ten długi i trudny , a jednocześnie bardzo ważny dla Was dzień wreszcie się skończył.

Bardzo mi przykro, że nie udało się uratować pęcherza, ale wszystko się jakoś ułoży, medycyna idzie cały czas do przodu.
Najważniejsze, że węzeł okazał się czysty i tego cholerstwa nie ma w brzuszku Fifcia -małego dzielnego wojownika. Kochamy Cię mocno Ty nasz najdzielniejszy na świecie maluszku.
Siedzę i ryczę - chyba z tych emocji.
Bąbelku jesteś najwspanialszą mamą na świecie. Trudne chwile za Tobą, odpocznij choć troszkę. Ściskamy Cię ze wszystkich sił.
 
Do góry