reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
bubbles kochana nie miałam neta ale mimo to nie mogłam się doczekać wieści jak tam po operacji..
cieszę się bardzo że guz wyciety...!!! i że węzeł jest czysty..... :-) to bardzo dobre wieści..
aż jestem w szoku że on nadal był zywy ... . dziadostwo jedno :-( no ale już go nie ma :-)
szkoda że pecerza nie dało się uratować ale z tego co wyczytałam to i tak by nie ocalał...
ale widzę że można będzie zrobić tą plastykę za kilka lat więc bardzo pozytywna wiadomość :tak:
normalnie tak się ciesze że wszystko ok.. że Fifciu ma mały brzuszek i że już jest po wszystkim .. nasz mały bohater !!!
ogromne uściski dla Was... a Ty wypoczywaj dużo i jedz.... pewnie Twój stan był spowodowany stresem i nerwami.. ale już po wszystkim możesz odpocząć i odetchnąć :*

życzę wam wszystkiego najlepszego i czekam na dalsze wieści jak Filipciu się czuje i jak Ty i pozostali domownicy się macie po tej ciężkiej dla Was operacji :*:*:*:*
ściskam i całuję

a wam dziewczyny dzięki za wieści od Bubbles
 
Bubbles uściski dla Ciebie, dzielnej mamusi(tylko nie szalej z tą dzielnością, -bo to też ma swoje granice), i Twojego małego rycerza, tą bitwę wygraliście.Najważniejsze,że nie było przykrych niespodzianek,(jak dobrze,że już teraz była ta operacja bez zwlekania, bo ten rozmiar guza napewno był przerażjaący brr) bo pewnie na scenariusz z pęcherzem byliście przygotowani(gdzieś z tyłu głowy jednak zawsze liczyło się na cud,ale jak sama pisałaś- prognozy były raczej na wycięcie).Nie wiem jak wyglądają takie rekonstrukcje, ale dzisiaj medycyna potrafi wiele, więc trzeba wierzyć ,że przywróci to sprawność Fifiemu. I będzie kiedyś siusiał na nocnik jak to było w planach.I pewnie ciężko będzie uwierzyć za parę lat, jaki koszmar przeżyliście..

A teraz życzymy Wam dużo sił, wracajcie do zdrówka, niech od Was uciekają wszystkie zarazki a przybywają same dobre fluidy.
 
Ostatnia edycja:
Filfi dzielny maleńki chłopczyk!!! Teraz ciotka tzrzyma kciuki za szybki powrót do formy ogromne buziaki w słodkiego pysia:***********
Bubbles dla Ciebie duuuuuuuuuuuuuużo siły dbaj o siebie w miarę możliwości.
 
Bubbles bardzo sie cieszę, że juz jest to za Wami, tulę Cię z całych sił. A Fifciu nasz dzielny bohater spisał sie na medal, jesteś wielki Hipciu kochaniutki, wracaj szybciutko do zdrówka. Pęcherzem sie nie przejmujcie na pewno w przyszłości zrekonstruują go. Buziaki dla WAs!!!
 
Bubbles cieszę się, że już Filipek nie ma tego draństwa w sobie. Jest możliwość rekonstrukcji pęcherza, to wspaniale.
Wielki buziak dla dzielnego Maluszka, nabieraj sił kochany.
Bubbles dużo, dużo sił Wam życzę!
 
Bubbles, kochana tak bardzo się cieszę, że to już za Wami...
tak jak pisały dziewczyny, może uda się kiedyś odtworzyć pęcherz...
dzielna Mama z Synkiem!!!
nie potrafię nic więcej napisać, bo mam pustkę w głowie i łzy w oczach... MAŁY DZIELNY BOHATER
 
Bubbles 3malam za Was caly czas kciuki mimo ze sie nie udzielalam. Moj synek ma wynicowanie pecherza moczowego ( pecherz mial na brzuszku a nie w brzuszku, teraz ma juz schowany ale caly czas robi siku nrazie nie trzyma moczu i nie ma takiego siusiaka jak wszyscy chlopcy) Bardzo sie ciesze ze udala sie opreracja. Tak jak pisaly tutaj dziewczyny trzeba wierzcy ze uda sie rekonstrukcja pecherza i jego elementow, Napewno jestescie pod dobra opieka, my sie leczymy w czd. pozdrawiamy 3majcie sie
 
reklama
Do góry