reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Pójdzie wszystko dobrze, zobaczysz :) A nawet, jak się bobas wykluje troszkę za wcześnie, to i tak już będzie dobrze :) Jak rodziłam Alusia, to w szpitalu była też dziewczyna, która urodziła córcie tydzień przede mną. Wcześniaczek, 34tc. I wyszła z tą małą po tygodniu :)Maleńka kruszynka była, ale śliiiiczna :) Także bez paniki :) A najlepiej nie przejmuj się tak, łykaj magnez na napinanie się brzuszka i nie przeglądaj w lustrze. Znaczy nie oglądaj brzuszka w lustrze ;) Się możesz :D Bo to człowiek tylko świruje od tego... Wiem coś o tym, bo z Maksem tak 2 tyg. szukałam oznaków porodu i nic.
 
reklama
no wiesz co natusa ja to codziennie stoje z godzine przed lustrem przynajmniej i ogladam jak nisko i w ogole -_- szajba totalna. A maluch na szczescie nawet jakby teraz sie wyklul to wczesniakiem juz nie bedzie bo po 36 tc liczy sie juz za donoszonego :D
Matko bylysmy dzis na lodowisku zmieniajac temat hehehe, ja na oslej laweczce , a z Oli to myslalam, ze posikam sie ze smiechu jak patrzylam na Nia na lodzie ( pierwsza "jazda") :D
 
Nuuuuska a gdzie dokładnie jest lodowisko w rybniku i jak cenowo to wygląda? bo ja z moją Olą tez chętnie bym się wybrała....ciekawe jak by jej szło na rolkach w sumie już ładnie smiga:)
 
Hej. Melduje sie poniedzialkowo. U nas wielkie pakowanko sie zaczelo :-D Jeszcze tylko 5 dni... Weekend minal tak szybko ze szok jak zwykle zreszta:-( Z tego zlobka mi jeszcze nie odpisali :-( Ale znalazlam jeszcze kilka prywatnych ale nie wiem jak cos to od lutego go puszcze do zlobka bo musi sie troche najpierw zaklimatyzowac ;-) A co u was ???
 
Sluchajcie dziewczynki mam do Was pytanko na juzz. Bo wlasnie umowilam sie ze Szmitem na dzis na wizyte na 18.15 hahah tylko przyglup ze mnie bo nie spytalam sie gdzie on przyjmuje ;PPPP i nie wiem gdzie mamy zajechac. Te, ktore chodzilyscie do Niego napiszcie mi prosze adres gabinetu pliiissss :**
 
monia a mnie sie pomylily miasta hehehe mysmy na lodowisku byly tutaj w Jastrzebiu :D a jak cenowo, juz Ci pisze, tutaj lodowisko jest czynne trzy razy w ciagu dnia : o 11, 15 i 18. A ceny: normalny bilet 5zl, ulgowy 3zl. :) za godzine oczywiscie :):-)
 
OBECNA :D hehe :D
To ja ponownie grzecznie zapytuję się, kiedy możemy się wbić na parapetówkę :D

A my wczoraj mieliśmy przygodę... A. złamał sobie ząbek, dwójkę... Wygląda koszmarnie... Tak to jest, jak się leczy zęby u nie takiego dentysty... Niby fajnie zrobiony był, niby wszystko ok, a tu proszę... Przy samym korzeniu się po prostu ułamał... I znowu kasa na ząbki pójdzie... I jak ja mam w takich warunkach uzbierać na tą moją operację :D
 
reklama
ochhh basze ale tu dzis cicho!!!!! Ciezaroa juz zamowiona:-D W sobote jestesmy:-DDDDD Gdzie was wszystkie wywialo???? Podpisywac mi tu liset obecnosci ale to juz!!!!;-)
OBECNA;-):-)
Nuuuśka jak po wizycie znalazłas doktorka?
Natusa oj współczuje wydatków dentystowych ja ostatnio jak leczyłam zęba to zapłaciłam 400zł:szok:ale tam byłam pierwszy i ostatni raz..
a ja chodzę dzis szczęśliwa i dumna:-)moja córcia była dzis pierwszy raz po tygodniowej nieobecności w przedszkolu i same pozytywy ją dziś spotkały.Jutro jedzie jako przedstawiciel swojej grupy po odbiór jakiejś nagrody dla przedszkola w sumie jedzie tylko 10 dzieci na całe przedszkole po 2 osoby z każdej grupy no i akurat ona wylosowała że pojedzie no i pani pochwaliła prace plastyczne mojej córci innej pani przedszkolance a ta pani powiedziała to mi i ja o kilka cm urosłam:-D:-):-):-)
 
Do góry