reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Jakoś tak tu się pusto zrobiło...

A ja się muszę pochwalić, bo normalnie aż pękam z dumy :-D Mój Aluś dzisaj po raz pierwszy się uśmiechnął! Tak świadomie, jak się bawiliśmy :tak: Tak dość wcześnie zaczyna. Już by chciał i mówić, czase nawet mu wyjdzie jakieś "aaa". Tylko dalej budzi się o 4 i, skubany, spać nie chce do 8. A o 8 wstaje Maks no i se nie pośpię... :-p
 
reklama
Witam serdecznie! Jestem Ania z Rybnika :) mam 30 lat , dziś obchodzimy z mężem 1 rocznice ślubu a na 2 sierpnia mam porodu :) Czekamy na córeczkę :) chyba będę rodzić w Rybniku , trochę się boje :) pozdrawiam wszystkie Panie!!!

 
Anusia Witamy serdecznie :tak: Gratuluję dzidzi no i z okazji rocznicy też :-D Jak tam Ci ciąża mija? Bardzo Ci córcia dała popalić? :-p
 
A dziękuję :) ciąża mija spokojnie najgorsze 4 pierwsze miesiące wymęczyłam się w pracy ale nie mogę narzekać !a córa to wiercipięta :) Problem w tym że nie zdecydowaliśmy się jeszcze na żadne imię :( może podpowiecie coś? ja waham się ...Łucja, Antosia,Ewa.... naprawdę ciężko wybrać , u nas w rodzinie same dziołszki i większość imion już "przebrana"...życzę miłego weekendu ja zmykam na wieś hihi!pozdrawiam!
 
Cześć dziewczyny :))
Witam Anusię :). Antosia to b. ładne imię :D Moja córeczka tak ma :D.

Jak tam u Was w te upały? My dziennie na dworze (choć najlepiej w domu, bo chlodniej), spacerki, niespacerki i tak sobie dzionek nam mija :). A i robi się moja córunia coraz bardziej kapliwa, co mi się baaardzo podoba :).
Pozdrawiam Was Mamuśki i nie Mamuśki jeszcze :)
 
Fajnie se macie, jeśli możecie wyjść sobie na dwór... Ja niestety nie mogę... A raczej nie potrafię... Maks to chodząca esensja ADHD, więc nie daje rady sama upilnować jego i jeszcze doglądać Alusia. A wszstko przez kręgosłup. Po tej ciąży baaardzo ucierpiał... No ale cóż... To i tak niewiele. A w domu ta srasznie ciepło jest...
 
ja również witam Anusię:-):tak:z tych propozycji o najbardziej podoba mi się Antosia-Tosia:-)a oprócz tego to Lenka,Amelka, Julia,Patrycja,Marysia no i imię mojej córci Ola:-)
my że mieszkamy w domku więc całe dnie spędzamy na dworze,i pluskamy się w basenie.A dzis to nawet obiadek spożywaliśmy na dworze:tak:oj jak ja uwielbiam takie pogody:blink:
 
Witam :) przepraszam ze tak długo się nie odzywałam ale dopiero teraz znalazłam troszenke czasu. Moze zaczne od tego ze w piątek 2 lipca urodziłam przez cc nasza corcie :) dalismy jej na imię Oktawia i wazyła 3470 mierzyła 56cm :) jest zdrowa tylko ładnie daje popalic biedactwo ma straszne kolki :/ niestety pokarmu w piersiach juz nie mam :/ to było straszne wszystko było dobrze do 4 doby po porodzie az tu nagle kompletny brak mleczka. Pediatra i połozna stwierdzili ze byc moze przez stres stracilam pokarm bo moja sytuacja jaką przeszłam była straszna :( dopiero od kilku dni jest juz dobrze. Ale tak ogolnie wszystko się poukładalo malutka rosnie Oliwka się juz przyzwyczaiła do siostrzyczki choc przez pierwsze 3 dni było jej strasznie cięzko. przepraszam ze tak tylko o sobie pisze i ze Was nie nadrobie ale znalazłam chwilke czasu zeby sie chociaz odezwac. Pozdrawiam gorąco !!
 
reklama
Natalia GRATULACJE!! A czemu cc?? I skąd imię dla dzidzi, bo bardzo ciekwe jest... Podoba mi się strasznie :tak: Jeśli Cię to pocieszy, to ja też jużstraciłam pokarm... Mały dostał pleśniawki, nie pił z piersi, lakator nie pomgał i klops... Dzisiaj mam koszmarny dzień, bo Aluś daje straszny koncet.
A co do kolki, to jak pomagasz małej?? Mam pewne doświadczenie w tej kwestii, więc wsólnymi siłami może jej się pomoże pozbyć tych bóli.
 
Do góry