reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

No całkiem spory :-D Maks, jak się urodził, miał 4250g. To go Aluś przebił nieco trochę :-p A cesarka - fajna rzecz... Szkoda, że tylko dla wybranych... Ale ja tam nie narzekam. Już mam to wszystko za sobą, teraz najważniejsze są dzieciaczki. I ten mały, i ten większy :-)
Swoją drogą, jak zobaczyłam Maksa w szpitalu, kiedy przyszedł odwiedzić braciszka, to mi się wydał taki... dorosły :-p
 
reklama
Dziewczyny, czy któreś z Waszych pociech miało kiedyś takfest odparzoną pupcię, że aż się takie strupki i ranki zrobiły? Czym to leczyłyście? Maksowi wystarczał Sudocrem, a teraz przez te lampy od naświetlania przy żółtaczce Alusiowi zrobiły się takie paskudne i bolące rany... Już fioletem mu to smaruję, ale jakoś żadnego efektu nie widać...:-(
 
Natusia- a gdzie rodziłas w orzepowicach ?? ile znieczulenie kosztuje ?? hmm a co do dupci to powiem Ci ze najlepiej jak pojedziesz do lekarza albo jak połozna do Ciebie przyjdzie to Ci doradzi aj pamiętam dostałam od lekarza masc tridem i bardzo ją polecam tyle ze ona jest na recepte :/ Jest jeszcze dobra masc którą dostaniesz w aptece nazywa się "linomag" koszt około 10 zł tez ją polecam bardzo dobra :)
 
Natalia Na Orzepowicach ZZO jest za darmo. Ale jak chcesz sobie zażyczyć, to najlepiej powiedz o tym od razu. Bo zanim ci je założą, to robią badanie na układ krzepnięcia z krwi, a to trwa jakąś godzinę. Żeby je założyć, musisz mieć co najmniej 4cm rozwarcia, nie więcej, niż 7. Takie dziwne wymogi. Ale badanie mogą ci zrobić od razu, więc się upomnij o nie wcześniej.
 
monia Dzięki wielkie :-) Jak linomag nie pomoże, to tego będziemy próbować :tak:

maxwell Póki co, odpukać, to Alus jest wyjątkowo grzeczny. Zje, idzie spać na około 3 godziny, a co jakiś czas się budzi na nieco dłużej i sobie grzecznie fika. Cieszyłabym się strasznie, gdyby mu tak zostało z grubsza :-p A my z Maksem też nie mieliśmy takiego problemu z tą pupą. W szpitalu tylko miał odparzoną, ale to mu wyleczyli szybko. Teraz też od lamp Aluś odparzył sobie pupcię... I przy przewijaniu mamy syrenę alarmową, bo go to boli :-(
 
Dziewczyny co tu taka cisza :no: ??? u mnie bez zmian nadal w dwupaku :dry: kiedys moze urodze termin mi mija za dwa dni :dry: bo ten co na suwaczku pokazuje to zły jest bo podany jest wg ostatniej miesiączki ale daty się nie zgadzają :dry: i mam na 26 czerwca :-) takze az dwa dni wątpie zeby cos się rozkreciło do tego czasu :dry: Natusa- jak dzieciaczki ?? linomag pomógł ??
 
Natalia Jakoś narazie niewielka poprawa jest, ale jednak. Dalej płacze strasznie, jak się go przewija... :-( Ale zaskoczył mnie Maks :-) Jest taki opiekuńczy w stosunku do Alusia, że szok. Jak przed chwilą zostawiłam Alusia w łóżeczku i poszłam obiad robić, to za każdym razem, jak się poruszył, to Maks leciał do mnie z okrzykiem "Aluś!!! Mama Aluś nie śpi". Oczywiście spał, ale Maksio taki wrażliwy jest na tym punkcie :tak: Co chwila małego całuje, głaszcze i mu śpiewa :-D
A Aleks dzisiaj spał bez przerwy od ok. 1 do 5.30 :szok:
 
reklama
Witam koleżanki:)
Wreszcie znalazłam troszkę czasu i piszę :). Nasza Tośka ma już 16 dni;D. Dzidziuś z niej wspaniały ! :) Je, śpi, kupki robi (czasami mega bomby się zdarzają ). Ale wczoraj pediatra zauważył na jej maleńkim ciałku jakąś wysypkę... I nie mam pojęcia z czego to, bo ja to naprawdę mało jem czegoś, co może uczulać, a powiedziałam bym nawet, że nie jem nic takiego... Ale tak ogólnie jest dobrze:). Natusia moje gratulacje na Alusia :).

Pozdrawiam Was ! :))
 
Do góry