reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
niestety nie:no:
ale jedna byla wredna i sie po niej darlam... az zaczelam k****wac:wściekła/y:
ale ogolnie super.. zwlaszcza drugie szycie:tak::tak::tak:
bardzo mlody i bardzo przystojny lekarz... a tak delikatny ze az laskotal:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D
ta wredna to blondi krotko scieta w okularach...:dry:
a za****ta ma na imie Aldona... jest bardzo wysoka i bardzo wyrazisteej postury:-D:-D:-D
ale do serca przzyloz:tak::tak::tak:
ogolnie wiekszosc jest fajnych... przed porodem trzy razy w ciagu miesiaca lezalam wiec troche ich poznalam
 
Ostatnia edycja:
To zdaje się, że mnie szył ten sam lekarz :-p Białek :-p Oj tak, on może się podobać :zawstydzona/y:A ta pierwsza położna o której mówisz, to wypisz wymaluj ta sama, co Maksia mojego odbierała... Bardziej zajęta była swoją wygodą niż tym, że ktoś potrzebuje pomocy. Za to tą Aldonę znam dość dobrze z patologii. Faktycznie strasznie fajna babka. Nie wiedziałam, że ma dyżury na porodówce!
 
ztego co zdazylam sie zorientowac to one sie zmieniaja co trzy miesiace... te z dolu ida do gory i odwrotnie
nic kobietki ja uciekam spac:)P
milego wieczoru zycze:)
 
Ostatnia edycja:
Ja tam nie wnikam. Po prostu poprzednim razem trafiła mi się taka @#$%^&*(*&^%, że chciałabym za wczasu wiedzieć, kogo jeszcze unikać. A widzę, że Ty trzeciej pociechy się spodziewasz :-) Gratulacje !! :-D
 
Dziewczyny, prześledziłam Wasze komentarze na temat porodów i... boję się jak cholera!!! :szok::no:
Powtarzam sobie tylko, że tyle bab przez to przeszło, to muszę i ja ;-)
 
Marbus poród to pestka.. :) i naprawde jak tylko dzidzię Ci polożą to już nie pamietasz bólu )
Natalia z tymi wymiarami bobasków na usg to ja miałam ubaw.. bo byłam w pon u gina i mała wazyła góra 3400..we wtorek zjadłam pizze :-D no i w czwartek przy przyjeciu do szpitala mała ważyla 3600 :-D i tyle też miała przy porodzie.. a teraz ma 5 miesięcy i wazy 7300 ;-/ rece mi juz opadaja.. :-D

co do karmienia.. to ja NADAL KARMIE :) i jestem z siebie cholernie dumna mimo, że ze 3 kryzysy miałam to walczylam o kazda krople :) i mam zamiar tak do konca roku pociągnąć :) ze wzgledu na to ze malej smakuje , dla mnei to wygodne no i dlatego ze chudne :-D


umieram w tym upałach.. współczuje Wam z tymi brzuszkami latać w taki skwar..
moja wieczorem dała mi 1,5h koncertu tylko dlatego ze jej w samym bodziaku za cieplo bylo .. no i spała golusieńka.. -znaczy sie dalej śpi :p


kurcze ciekawe co z Chapicha :p
 
reklama
witam z rana:-D

chic jak nie wiem:baffled::baffled:

Natusa jak masz zle trafic to i tak trafisz... ja albo narzekalam na lekarza albo na polozna;-)

zawsze sie ktos taki trafi:-D

Marbus nie boj sie.. moj pierwszy porod byl tak szybki i bezbolesny ze mogabym i setke urodzic:-D:-D

a drugi to mnie chyba pol szpitala slyszalo... nie mialam rozwarcia a mala i tak sie cisla:dry:a wazyla 3590, wiec bylo co wyciskac:tak::-D

a trzecia pociecha z wpadki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
gumka nam szczelila... a data jak nie wiem (10.04.2010):-(
 
Do góry