reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

maxwell Ano miałam :tak: Ale dopiero na 14.30 mam randkę z ginem :happy2: A potem się zobaczy. Albo zostanę w szpitalu, albo nie... Narazie jeszcze sie słodko obijam :-D
 
reklama
tak piszecie tu o ginach Rybnickich z Więźniów... jak się nazywa ten to przyjmuje na Więźniów? Tam jest Szmidt, kobitka i jeszcze jeden ale już nie pamiętam jak on się nazywał...
 
Badylinka Na Byłych Więźniów to jeszcze przyjmuje Łyko i Skrobarczyk. Jeden gorszy od drugiego ;-)

A Aluś jednak nie chciał się dziś na świecie pojawić, więc mam wyrok odroczony wstępnie do niedzieli :-D
 
Badylinka Na Byłych Więźniów to jeszcze przyjmuje Łyko i Skrobarczyk. Jeden gorszy od drugiego ;-)

A Aluś jednak nie chciał się dziś na świecie pojawić, więc mam wyrok odroczony wstępnie do niedzieli :-D
eee to sie objadaj jeszcze póki mozesz :p

a co powiecie zeby poznac sie na n-k? ;)
 
A jestem bardzo za ;-) Jakby ktoś mnie szukał, to podaję namiary na moje konto na NK: Natalia Wieczorek, Rybnik. Powinno się znaleźć :-D
 
Badylinka Na Byłych Więźniów to jeszcze przyjmuje Łyko i Skrobarczyk. Jeden gorszy od drugiego ;-)

o kurcze to znaczy że mój "cudowny" pan gin już nie pracuje hahahaha.....
"za moich czasów" przyjmował Szmidt, kobitka... bodajże Bednarczyk? i jeszcze jeden do którego chodziłam ale nie potrafię sobie przypomnieć jak on się nazywał :( Moja podświadomość skutecznie sobie to wymazała z pamięci :p Bo chciałam Was ostrzec żebyście do niego nie chodziły bo to najgorszy lekarz jaki może być!!! :/ Długo się zastanawiałam nad zmianą lekarza aż w końcu przegiął pałe kiedy podczas wizyty (!!!!!!! w sensie ja siedziałam w gabinecie w tym czasie) wyszedł sobie zapalić.....
jak tylko sobie przypomne nazwisko to Wam podam, może kojarzycie.

MAM!!!!!!! Tzn mama mi przypomniała :p Gogol się nazywał... kojarzycie?
 
Ostatnia edycja:
Badylinka Ja, na szczęście nie kojarzę. Ale to trzeba mieć tupet swoją drogą :no: To tak głupie, że aż śmieszne! "Przepraszam, ja sobie tylko fajeczkę zajaram"... Nie no, dobry kolo :-D I choćby dlatego lekarze nie powinni miec nałogów.


AnOoLa Wreszcie mogłam pooglądać sobie te Twoje Małe Szczęście na pełnowymiarowych fotkach :-) Majeczka słodka jest jak do schrupania:tak: Uśmiech powalający :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry