reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ja w zeszłym cyklu postawiłam na jakość. Lekarz mówił że pęcherzyk jest piękny i działać za 2 dni i tak zrobiliśmy i dupa ... W tym cyklu było w dni płodne codziennie a czasem po 2 razy dnia i też dupa 😱😱😱 także nie wiem może w październiku coś innego wymyślę 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
🙃🙃🙃 ja to chyba juz tylko na glowie mogę stać przez godzinę, po każdym stosunku. Jeszcze w tym miesiącu mąż uszkodzil poważnie kolano i brał zastrzyki oraz masę leków przeciwzapalnych od 5.09 to juz w glowie wymyślam "na pewno miały wplyw na nasienie i dlatego nie wyszło"🤭😂 samej mi się juz chce śmiać z tego wszystkiego.
 
reklama
@Jess30 jak tam? @bienius992, a Ty dzisiaj sikałaś? Bo obiecałaś 😝
Obiecałam...sikałam... Dziwny ten test wychodził bo przez pierwsze minuty byłam pewna że widzę cień cienia a później tak jakby to znikało dlatego moja cierpliwość sięgnęła zenitu i pojechałam na betę. 😆 Dam znać jak będę miała wyniki 😉
 
Ja gdzies wyczytałam że przed owulacja najlepiej, bo plemnik ma dluga drogę do przebycia i żeby zdążył do tej komórki to najlepiej dzien przed się kochać. A na studiach od mojego profesora słuchałam jak jemu się udało ustrzelić córeczkę i syna. xD

No to dawaj 😆 spróbuję w październiku tego 🙂🙂🙂 przed owu też się kochaliśmy i też klops 😏😏😏
 
A robiliście badanie nasienia?

Mieliśmy robić ale lekarz mówił żeby się nie nakręcać i jeszcze 2-3 msc popróbować skoro 3 lata temu wynik był niemal idealny.
Ale coś czuję że jeszcze w tym roku zrobimy to badanie bo tak to niewiadomo, a tracimy czas. A nasienie przecież pogarsza się bez względu na to że było " idealne" kiedyś.
 
🙃🙃🙃 ja to chyba juz tylko na glowie mogę stać przez godzinę, po każdym stosunku. Jeszcze w tym miesiącu mąż uszkodzil poważnie kolano i brał zastrzyki oraz masę leków przeciwzapalnych od 5.09 to juz w glowie wymyślam "na pewno miały wplyw na nasienie i dlatego nie wyszło"🤭😂 samej mi się juz chce śmiać z tego wszystkiego.

Współczuję mężowi bardzo... Ja też mam uszkodzone wiązadła w kolanie.
Może faktycznie zastrzyki miały wpływ 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ kto tam wie 🤣
A stanie na głowie 😆😆😆 ciekawy pomysł ale ja na pewno nie stanę 🙂
 
reklama
Do góry