reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
A ja mam moje drogie takie pytanko bo nie wiem jak liczyć ten cykl.
Pamiętacie moja przykra historie z testem pink i fałszywy kreska. To było w środę 31.08. 30.08 we wtorek dostałam tego plamienia było jedno dniowe, sroda nic zero. Dopiero w czwartek u ginekologa na kozetce dostałam dosłownie okresu. I teraz nie wiem co brać za 1dc ? Wtorek czy czwartek ? Jak myślicie bo już zgłupiałam :(
Jak mi rozpoczynało się plamienie i to tylko w srodku, na zewnątrz czysto... mialam zagwozdke, ale gdy rozkrecil sie @ za 1dc uznalam ten 1 dzien plamienia, ze wzgledu na to, zeby ten cykl juz sie zaczał a kolejne etapy byly o ten 1 czy 2 dni szybciej.😂😃
 
Haaaalo! Stop! Ktoś musi zatrzymać tę karuzelę nieprzyjemności!! Nie ma co się kłócić.. no bo po co, no bo o co? To tylko testy.. ja tydzień temu miałam dwie kreski, beta w pon ujemna i testy też a od dziś znowu kreski.. Może też dlatego dziewczyny bardziej widzą tę kreskę na nowo. Każdej z nas życzę wielkiej różowej krechy bez cienia wątpliwości..! Jak u mnie jutro zaś wyjdzie beta ujemna to kończę z testami i tylko robię bete w kolejnym cyklu z Ovitrelle. Cycki do góry i róbmy te dzieci bez nerwów 💆❤️✌️
O kurczaki, gdzieś mi umknęła Twoja sytuacja! Nie masz podejrzeń, czemu ta kreska pojawią się i znika?
 
ale ja nie moie teraz o tym moim nakreceniu sie. Grzecznie napisalam ze ja nie widze drugiej kreski ale sie nie odzywam bo wszytskie jednak widza. A wy dalej swoje.
Ja akurat pisałam, o Twoim przeżywaniu, i juź większość osób zapewne twoje dalsze posty zeczely wkurzać, tylko Ci napisalam.ja , bo ileż można na prawde troche empatii ....bo nie takie każda z nas ma historie.... a ty myślisz nie wiem co...
 
reklama
Do góry