reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Punkt 13 trochę przeraża...
Mój stary musiał najpierw mieć przypominajkę z rozmnażania, bo miał wiedzę bardzo ograniczoną, więc to może stąd takie pomysły u niego...? Acz podoba mi się to, że pyta.
Kto pyta nie błądzi , lepiej pytać i wykazywać zainteresowanie tematem , niż mieć w d i wszystko zrzucać na 1 stronę, bo ty się znasz , to ty wiesz co jak i kiedy🤔
 
reklama
Moj na szczęście nie ma zadnych oporów. Co prawda sam nie bada sie, ale co mu powiem i podsune wszystko robi bez Mrugnięcia
Mało który facet sam od siebie pędzi np. Do laboratorium i z wynikami prościutko do specjalisty, w ramach profilaktyki albo wykluczenia jakiejś choroby- tak sam z siebie. No chyba, że już jest baaaardzo chory, albo bardzo źle sie czuje.
Dobrze , że kobiety są takie ogarnięte i zawsze pomogą w tej kwestii swoim połóweczkom😍
 
reklama
No, mój na początku też dał odczuć , że nie, po co to badanie, ale pogadalam z nim i da się zbadać. Co prawda narazie jesteśmy przed, czekamy do listopada z tym badaniem nasienia.
Po co czekać do listopada? Szmat czasu, który mógłby wdrażając profilaktykę do listopada zaowocować 😁
 
Do góry