reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Nie wiem czy te nogi to mit czy kit 😂ale ja od kiedy zaczeslismy starania to wszystkie seksy kończyły sie trzymaniem tylka do góry z 15 min lezalam taka pomiędzy poduszkami bo tylek uciekal :) ale jesli w glowie to dziala to jak najbardziej wskazane :)
Na pewno nie zaszkodzi potrzymać, haha.
A właśnie też ciekawe, bo zawsze latam od razu po do łazienki na siku, żeby wyleciało co ma wylecieć. A jak tak trzymałam nogi w górze to później jak poszłam na siku to nic juz nie wyleciało. Może jednak coś to daje. Tzn.więcej jednak plemników ma szanse bo więcej ich zostaje. 🤔
Kit, kit, ale jeśli ktoś ma się czuć lepiej, to proszę bardzo.

Powtórzę się, ale zawsze pierwsze co po ok kilkuminutowym przytulaniu po seksie lecę do toalety. Udało mi się zajść😁.

To nie nogi w górze, a ciśnienie w trakcie wytrysku jest ważne. W sensie: nasienie ma wejść z impetem.
 
reklama
Bardzo Wam dziękuję, że było Was tak dużo i masa z Was się udzielała - ten wątek bez Was by nie istniał. Ciężarnym jeszcze raz ogromnie gratuluję, a za te, które przeszły na październik cały czas mocno trzymam kciuki! 🤞🤞🤞 Oddaję teraz mikrofon @olka11135 i lecimy z tematem! Bardzo Wam dziękuje! 🌸
A teraz obiecany bonus! Jeśli macie ochotę zakupić elektroniczny test ciążowy za 19 złociszy (super sprawa na pamiątkowe zdjęcie) to spieszcie się, gdyż zostało jeszcze pięć sztuk! Wstawiam też zdjęcie z mojej galerii jak ten test wygląda po zrobieniu 😉

 

Załączniki

  • IMG_0499.jpeg
    IMG_0499.jpeg
    88,2 KB · Wyświetleń: 132
Kit, kit, ale jeśli ktoś ma się czuć lepiej, to proszę bardzo.

Powtórzę się, ale zawsze pierwsze co po ok kilkuminutowym przytulaniu po seksie lecę do toalety. Udało mi się zajść😁.

To nie nogi w górze, a ciśnienie w trakcie wytrysku jest ważne. W sensie: nasienie ma wejść z impetem.
I wchodzą oni, cali na biało 😌
 
Bardzo Wam dziękuję, że było Was tak dużo i masa z Was się udzielała - ten wątek bez Was by nie istniał. Ciężarnym jeszcze raz ogromnie gratuluję, a za te, które przeszły na październik cały czas mocno trzymam kciuki! 🤞🤞🤞 Oddaję teraz mikrofon @olka11135 i lecimy z tematem! Bardzo Wam dziękuje! 🌸
A teraz obiecany bonus! Jeśli macie ochotę zakupić elektroniczny test ciążowy za 19 złociszy (super sprawa na pamiątkowe zdjęcie) to spieszcie się, gdyż zostało jeszcze pięć sztuk! Wstawiam też zdjęcie z mojej galerii jak ten test wygląda po zrobieniu 😉

Ale zaraz zaraz.... Ty jesteś pregnant?? 🤩🤩🤩
 
reklama
Dzień dobry kobietki,jestem tu nowa. Czy moglybyscie spojrzeć na ten test ?
Jestem skołowana,już nie wiem czy kiedyś uda nam się. Jestem na 6dni przed @.
Proszę spójrzcie bo sama nie wiem co myśleć 😩 mi się wydaje że nic z tego,nie mam jednak doświadczenia w tym temacie..
Gorąco was pozdrawiam !
 
Ostatnia edycja:
Do góry