reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Tak! Właśnie na to zwróciłam też uwagę, bo od razu jak na niego spojrzałam, to przebijała druga kreska a rano tak nie było. JEDNAKŻE 😆 poczekam jeszcze..bo jestem dopiero w 26dc a mam je 29-30 dniowe. Może się rozkręci druga kreska a może @ 🥲

A Ty bierzesz progesteron w drugiej połowie cyklu?
 
Fajnie widzieć te 2 krechy na koniec miesiąca ❤️Gratulacje 😘


Ja za to zastanawiam się co mój organizm odpierdala 😂okres miałam tak intensywny jak nigdy podczas płodnych sex tylko raz bo choroba mnie poskładała a dziś idę do łazienki a na papierze biały glut 😂nigdy u siebie czegoś takiego nie widziałam . Ten miesiąc jest dla mnie mega dziwny . Czekam na okres i chce już starania październikowe
 
Okk to opowiadam

Ogólnie zacznijmy od tego, że caly czas nie wiedziałam, czy nie przegapilismy owu. Bo mogla byc w ten weekend co Akurat męża nie było. I seksy były poniedziałek rano i wieczór i wtorek wieczór i tyle. Więc musiała byc albo w niedzielę i jeszcze jajeczko było albo poniedziałek/wtorek, ale obstawiam ,ze to byl poniedziałek bo wieczorem miałam słuz rozciągliwy mega. A we wtorek u gina na monitoringu juz bylo po owu.

Hmm wiem, ze to glupie i sie tym nie sugerujecie w ogóle, ale wtedy mnie ten brzuch kłuł trochę, parę dni po owu. Ale raczej to nic nie znaczylo, ale wczoraj juz kłuło mnie tak konkretniej... jak w poprzedniej ciąży, identycznie, dzień przed zrobieniem testu 🙂
Nie wmawiałam sobie tego, bo w poprzednich cyklach nieudanych nic takiego nie miało miejsca, żadne kłucie.

Nooo i wysypało mi trochę krostkami twarz, jakoś tydzień niecały po owu. A normalnie nie mam nigdy krostek żadnych, więc to było dziwne.
Tak poza tym to nic więcej. 😄

No to tylko te 3 seksy były, raz trzymałam w nogi w górze przez pare min 🤣 w poniedziałek wieczorem 😆 tyle 🤗
Nie wiem czy te nogi to mit czy kit 😂ale ja od kiedy zaczeslismy starania to wszystkie seksy kończyły sie trzymaniem tylka do góry z 15 min lezalam taka pomiędzy poduszkami bo tylek uciekal :) ale jesli w glowie to dziala to jak najbardziej wskazane :)
 
Nie wiem czy te nogi to mit czy kit 😂ale ja od kiedy zaczeslismy starania to wszystkie seksy kończyły sie trzymaniem tylka do góry z 15 min lezalam taka pomiędzy poduszkami bo tylek uciekal :) ale jesli w glowie to dziala to jak najbardziej wskazane :)


Na pewno nie zaszkodzi potrzymać, haha.
A właśnie też ciekawe, bo zawsze latam od razu po do łazienki na siku, żeby wyleciało co ma wylecieć. A jak tak trzymałam nogi w górze to później jak poszłam na siku to nic juz nie wyleciało. Może jednak coś to daje. Tzn.więcej jednak plemników ma szanse bo więcej ich zostaje. 🤔
 
reklama
Na pewno nie zaszkodzi potrzymać, haha.
A właśnie też ciekawe, bo zawsze latam od razu po do łazienki na siku, żeby wyleciało co ma wylecieć. A jak tak trzymałam nogi w górze to później jak poszłam na siku to nic juz nie wyleciało. Może jednak coś to daje. Tzn.więcej jednak plemników ma szanse bo więcej ich zostaje. 🤔
Ja jak chodzilam do łazienki zawsze po tych 15 minutach to wylatywalo ze mnie zawsze cos ale w bardzo malych ilościach.
 
Do góry