reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Fantastycznie! Mówiłam sikaj na inny test ! Gratulacje! A teraz mów jak to wyglądało w tym cyklu i czy nogi trzymałaś na ścianie czy odprawiałas tańce szamańskie przy ognisku 😁

Okk to opowiadam

Ogólnie zacznijmy od tego, że caly czas nie wiedziałam, czy nie przegapilismy owu. Bo mogla byc w ten weekend co Akurat męża nie było. I seksy były poniedziałek rano i wieczór i wtorek wieczór i tyle. Więc musiała byc albo w niedzielę i jeszcze jajeczko było albo poniedziałek/wtorek, ale obstawiam ,ze to byl poniedziałek bo wieczorem miałam słuz rozciągliwy mega. A we wtorek u gina na monitoringu juz bylo po owu.

Hmm wiem, ze to glupie i sie tym nie sugerujecie w ogóle, ale wtedy mnie ten brzuch kłuł trochę, parę dni po owu. Ale raczej to nic nie znaczylo, ale wczoraj juz kłuło mnie tak konkretniej... jak w poprzedniej ciąży, identycznie, dzień przed zrobieniem testu 🙂
Nie wmawiałam sobie tego, bo w poprzednich cyklach nieudanych nic takiego nie miało miejsca, żadne kłucie.

Nooo i wysypało mi trochę krostkami twarz, jakoś tydzień niecały po owu. A normalnie nie mam nigdy krostek żadnych, więc to było dziwne.
Tak poza tym to nic więcej. 😄

No to tylko te 3 seksy były, raz trzymałam w nogi w górze przez pare min 🤣 w poniedziałek wieczorem 😆 tyle 🤗
 
To w sumie tylko cień @agutek_ jest niewyjaśniony, bo nie wiadomo, czy to pozostałości zastrzyku 😝
Kuuurcze no 😑 wolałabym już wiedzieć czy to nie jest fałszywy cień 🥲 i to nawet nie jest szare..wróciłam z roboty i trzasnęłam szybko kolejny test 😆 jutro powtórzę aż nic kompletnie nie zobaczę 🙈. Mam zapas testów 🥸.
C81077BC-FAAA-4464-B0E3-11FC5D380E6B.jpeg
 
No ewidentnie coś widać, ale kurcze to powinno ściemniec juz od pierwszego takiego 😞
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że najpierw były to resztki po zastrzyku, a teraz powoli zaczyna odbijać:D mnie się wydaje, że ta kreska ściemniała w stosunku do rana ;)
 
reklama
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że najpierw były to resztki po zastrzyku, a teraz powoli zaczyna odbijać:D mnie się wydaje, że ta kreska ściemniała w stosunku do rana ;)
Tak! Właśnie na to zwróciłam też uwagę, bo od razu jak na niego spojrzałam, to przebijała druga kreska a rano tak nie było. JEDNAKŻE 😆 poczekam jeszcze..bo jestem dopiero w 26dc a mam je 29-30 dniowe. Może się rozkręci druga kreska a może @ 🥲
 
Do góry