reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Dziewczyny, czy któraś z Was bierze metformine i jakie badania miałyście robione? Nie miałam robionej krzywej, dostałam receptę ze względu na poziom insuliny 8,52 (norma 2,6-24,9). Do tego ovarin z informacją, że 8,52 to graniczna wartość do zdrowej ciąży. Szukam informacji i wszedzie jest napisane, ze do IO są potrzebne jednak wyniki z krzywych.. i sama nie wiem co myśleć..
A jaką miałaś glukozę przy takiej insulinie?
 
reklama
Hej dziewczynki dzisiaj odebrałam wyniki tarczycy. Okresu nadal nie mam z kolejnym testem poczekam do poniedzialku. Brzuch boli okresowo. Dość sporo śluzu mam takiego przeźroczystego ciagnacego jak w dni plodne. A wyniki sa dobre. Endokrynologa mam 8 a ginekologa 7. Zobaczymy co wyniknie.
 

Załączniki

  • IMG_20220902_160930.jpg
    IMG_20220902_160930.jpg
    115,3 KB · Wyświetleń: 80
A powiedzcie mi jak to jest u was przed okresem z tym śluzem ? Bo ja jestem ciemna w tym temacie ale nigdy nie zaobserowalam takiego sluzu przed okresem. Dzisiaj 2 dzien spóznienia.
 
Laseczki a myslicie ze owulacja mogla sie przesunać ? I jest jakas szansa na kropka ? My w tym miesiacu serduszkowalismy od samego konca okresu az po koniec dni plodnych oraz pare razy jeszcze po plodnych.
 
Laseczki a myslicie ze owulacja mogla sie przesunać ? I jest jakas szansa na kropka ? My w tym miesiacu serduszkowalismy od samego konca okresu az po koniec dni plodnych oraz pare razy jeszcze po plodnych.
Zawsze jest taka możliwość. Skoro nie byłaś na monitoringu to nie wiesz kiedy była owulacja. 😉
 
reklama
Laseczki a myslicie ze owulacja mogla sie przesunać ? I jest jakas szansa na kropka ? My w tym miesiacu serduszkowalismy od samego konca okresu az po koniec dni plodnych oraz pare razy jeszcze po plodnych.

Może się przesunąć. Robiłaś może testy owulacyjne albo mierzyłaś temperaturę? Kiedy miałaś szczyt śluzu
 
Do góry