reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Laseczki a myslicie ze owulacja mogla sie przesunać ? I jest jakas szansa na kropka ? My w tym miesiacu serduszkowalismy od samego konca okresu az po koniec dni plodnych oraz pare razy jeszcze po plodnych.
Szansa na ciąże nie zmienia się pod wpływem przesunięcia owulacji. To nie jest istotne czy owulacja była 12 dc czy 17dc. Ważne jest czy w tym okresie uprawiałaś seks :) A przesunięcie owulacji jest jak najbardziej możliwe i co więcej- mało która kobieta zawsze w punt tego samego dnia cyklu owuluje.
 
reklama
Szansa na ciąże nie zmienia się pod wpływem przesunięcia owulacji. To nie jest istotne czy owulacja była 12 dc czy 17dc. Ważne jest czy w tym okresie uprawiałaś seks :) A przesunięcie owulacji jest jak najbardziej możliwe i co więcej- mało która kobieta zawsze w punt tego samego dnia cyklu owuluje.
Kochana to akurat wiem. Ale czy jesli owulacja sie przesunela a akurat byl stosunek i w ten dzien to test moze nic nie pokazac jeszcze ?
 
Kochana to akurat wiem. Ale czy jesli owulacja sie przesunela a akurat byl stosunek i w ten dzien to test moze nic nie pokazac jeszcze ?
Przepraszam, nie widziałam, ze wcześniej pisałaś, ze okres Ci się spóźnia dwa dni i inaczej zrozumiałam ostatnia wiadomość 😅
W takim przypadku to jest możliwe. Oczywiście zależy o jakim przesunięciu mówimy. Jeśli jeden dzień to zważywszy na Twój aktualny dzień cyklu test powinien już być pozytywny. Jeśli mówimy o przesunięciu przykładowo 4 dni (co tez jest możliwe) to może jeszcze pokazać się druga kreska…
 
Przepraszam, nie widziałam, ze wcześniej pisałaś, ze okres Ci się spóźnia dwa dni i inaczej zrozumiałam ostatnia wiadomość 😅
W takim przypadku to jest możliwe. Oczywiście zależy o jakim przesunięciu mówimy. Jeśli jeden dzień to zważywszy na Twój aktualny dzień cyklu test powinien już być pozytywny. Jeśli mówimy o przesunięciu przykładowo 4 dni (co tez jest możliwe) to może jeszcze pokazać się druga kreska…
Do niedawna mimo ze hormony byly rozne mialam @ co 30 dni punktualnie. A w tym miesiacu jak zaczelismy sie bardziej starać niż wykle to juz 2 dzien spoznienia. Test zrobie dopiero w poniedzialek. Bo bylby to 5 tydzien.
 
Do niedawna mimo ze hormony byly rozne mialam @ co 30 dni punktualnie. A w tym miesiacu jak zaczelismy sie bardziej starać niż wykle to juz 2 dzien spoznienia. Test zrobie dopiero w poniedzialek. Bo bylby to 5 tydzien.
Niestety takie odchylenia się zdarzają i jeśli to kwestia kilku dni to nie uznaje się ich za chorobowe. Ja w lipcu miałam owulacje 16 dc, a w sierpniu 12 dc (obie potwierdzone monitoringiem). Póki nie masz miesiączki to wszystko możliwe, no i powodzenia w poniedziałek! ;)
 
Może się przesunąć. Robiłaś może testy owulacyjne albo mierzyłaś temperaturę? Kiedy miałaś szczyt śluzu
Nie robilam testow i nie mierzylam temperatury. Kochalismy sie od 5 dnia cyklu zaraz jak skonczyła mi się @ aż do 27 dc praktycznie codziennie. Odpuscilosmy tylko 22 dc bo byłam zmęczona.
 
reklama
Do góry