reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ja się kiedyś wbijałam w te wszystkie pushupy i inne bajery, no bo przecież cyc się prezentować musi. Od ślubu szukam już tylko takich, co dobrze trzymają ciężkawe cycki, nie obchodzą mnie bajery wizualne :p

Mam tak samo, wcześniej tylko push up wiadomo trzeba się pokazać ... Ale z biegiem czasu człowiek stawia na wygodę.
Najważniejsze że nic nie uwiera, nie wgniata się i fakt jak ktoś mówił nawet jak ramiączko się podepnie to cyce zakryte zostają!!!
Także w mojej szufladzie większość biustonoszy dla matek karmiących 😆😆😆 takich zwykłych mam może kilka i rzadko chodzę
 
reklama
Od wczoraj mnie niemal piecze prawy jajnik, a na owulakach jeszcze daleko do pozytywu. Teraz się zastanawiam, czy Testeo mnie wkręca czy znów sobie głowa szaleje czy może umieram :p Ech, cudowny czas starań...

Ja miałam testeo w poprzednim cyklu... Z dnia na dzień wyszedł peak ... dzień wcześniej byl jasny. Nie wiem czy u mnie tak się słabo wybarwialy czy może za dużo piłam i wychodziły jasne.
 
Tak się dziś zakrecilam że zapomniałam zmierzyć dziś temp. Mały cała noc płakał nie chciał spać, i wyleciało mi z głowy totalnie że mam temp wklepac ... Czy już mam cały cykl odpuścić z mierzeniem? Czy jeden dzień to nic się nie dzieje? Jestem chyba dziś w 8dc
 
Tak samo jak z majtkami ! Kiedyś stringi fikuśne a teraz stawiam na wygodę i wygrywają zwykle bawełniane :D
Przyznam się, że ja wręcz tych fikuśnych majtek nie lubię, a już szczerą nienawiścią od zawsze darzę te z siateczką na tyle. Raz kupiłam i miałam wrażenie, że mi wicher hula tam, gdzie nic hulać nie powinno :p
 
Przyznam się, że ja wręcz tych fikuśnych majtek nie lubię, a już szczerą nienawiścią od zawsze darzę te z siateczką na tyle. Raz kupiłam i miałam wrażenie, że mi wicher hula tam, gdzie nic hulać nie powinno :p
ja nie mogę koronkowych majtek nosić z powodu chudego, niestety płaskiego 🥲 tyłka bo jak mi przyjdzie usiąść na np twardym krześle to jest dramat🤣
 
reklama
Przyznam się, że ja wręcz tych fikuśnych majtek nie lubię, a już szczerą nienawiścią od zawsze darzę te z siateczką na tyle. Raz kupiłam i miałam wrażenie, że mi wicher hula tam, gdzie nic hulać nie powinno :p
ja tez ich nie cierpie ... wygoda to podstawa :p a przy @ to juz w ogole najbadziej miekkie i zabudowane jakie sie da :p stary wieszajac pranie pyta 'ooo o te po mamie?' hahahah
 
Do góry