reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Każda z nas dosłownie walczy o ⏸️, jeśli której się udaje to daje szansę innym, podpowiada co zmieniła, co zrobiła, wspiera. Większość dziewczyn spotyka się co miesiąc na tych watkach, ma niesamowitą wiedzę, podpowiada, a pokazanie samych ⏸️ to brzmi : mi się udało jestem extra, a wy jesteście beznadziejne, więc naprawdę nie dziw się tym emocjom.
Ale tak nie było zawsze kreseczki to były kreseczki gdzie dziewczyny mogły też wrzucić test a staraczki to były staraczki do pamiętnej gownoburzy więc dziewczyny się mogły pogubić 🤔😉
 
A tak w ogóle pokaże wam tęczę 🤣 tak wiem mam klej na brzuchu xD
 

Załączniki

  • IMG_20220923_201352.jpg
    IMG_20220923_201352.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 122
Ale tak nie było zawsze kreseczki to były kreseczki gdzie dziewczyny mogły też wrzucić test a staraczki to były staraczki do pamiętnej gownoburzy więc dziewczyny się mogły pogubić 🤔😉
też co innego wrzucać kreski, a co innego pytać o wczesną ciążę :) wiele z nas nigdy nie było w żadnej ciąży i mnie osobiście trochę boli takie zachowanie.
 
Ale tak nie było zawsze kreseczki to były kreseczki gdzie dziewczyny mogły też wrzucić test a staraczki to były staraczki do pamiętnej gownoburzy więc dziewczyny się mogły pogubić 🤔😉
Z tego co kojarzę to odkad jestem tutaj to zawsze któraś zwracała uwagę ze jesli chce się pochwalić ciążą to zawsze może wpasc na Mamuśki, bo tu są dziewczyny które starają się od wielu lat. Więc no.. 2021 a mamy prawie koniec 2022...

I widzę że nie każda rozumie w czym rzecz. Chodzi o to, że przykre to jest jak ktoś wpada, wrzuca kreseczki, zapyta się i tyle po niej. Przecież od tego są wątki "przyszłe mamusie" albo konkretne "kwietniowe/majowe/czerwcowe mamy". Tam takie pytania byłyby bardziej na miejscu niż tu gdzie są dziewczyny od wielu miesięcy razem i się starają i jak wspomniała @LadyCaro ... Ale to ja tak myślę, i niektore pewnie też.
 
Ale tak nie było zawsze kreseczki to były kreseczki gdzie dziewczyny mogły też wrzucić test a staraczki to były staraczki do pamiętnej gownoburzy więc dziewczyny się mogły pogubić 🤔😉
Ja obserwując od kilu miesięcy wątki tak tylko widziałam jak i napisałam, co było kiedyś nie odniosę się. Ale dwie kreski dla mnie oznaczają ciąże, więc z tego co mi wiadomo wątek dla przyszłych mam jest, więc akurat tam już dziewczyny powinny szukać porady poprostu. Przecież pokazujemy tu ⏸️ , ale nie tylko przychodzimy to pokazać, tylko się wspieramy wzajemnie, rozmawiamy doradzamy.
 
reklama
Do góry