reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Trzymam kciuki żeby było dobrze ❤️ nie przejmuj sie tą odpowiedzią poniżej...forum jest po to żeby rozmawiać o swoich smutkach szczesciach i obawach
Zgadza się, jednak wątek ten został utworzony w innym celu - jesteśmy tu po to, żeby się wspierać w staraniach, nikt nie przychodzi tu tylko chwalić się swoim wynikiem testu. Są na grupie odpowiednie grupy Mam, gdzie takie posty są mile widziane.
Gdzie byłyście wcześniej?
 
reklama
Hej. Dziś dzień przed @ test nie z porannego i || ale dziwnie się czuję jakbym zaraz miała dostać @
Tutaj robić betę i tyle.
Trzymam kciuki żeby było dobrze ❤️ nie przejmuj sie tą odpowiedzią poniżej...forum jest po to żeby rozmawiać o swoich smutkach szczesciach i obawach
Zgodzę się, rozmawiamy tu o smutkach, szczęściach i obawach. Rozmawiamy jednak w kontekście starań, bo jak którejś się udało, to naturalnie przechodzą na wątki ciążowe. Wiele dziewczyn tutaj stara się bezskutecznie od lat, ma bardzo różne przykre przejścia, więc takie wskoczenie z || bez kontekstu jest trochę nietaktowne. Cieszymy się, że wasze starania są skuteczne, ale przyda się nieco historii starań chociażby.
 
Trzymam kciuki żeby było dobrze ❤️ nie przejmuj sie tą odpowiedzią poniżej...forum jest po to żeby rozmawiać o swoich smutkach szczesciach i obawach
Oczywiście, że tak. Ale @Paulina ❤ chodzi zapewne pod tym kontekstem, że @Nika1006 nagle napisała o 2 kreskach, gdzie nie ma jej na naszej liście testujace podejrzewam, a większość z nas nawet nie miała nawet ani razu ⏸️, więc dla takich jest to bolesne. Jak już ma ktoś ⏸️ to są grupy innego rodzaju, gdzie zapewne większe wsparcie znajdzie.
 
To widocznie grupa nazwana jest bezsensu, bo ja też wpadłam na forum i myślałam że ten wątek dotyczy pozytywów we wrześniu.
No trochę nie tak…
Końcem poprzedniego miesiąca zakładany jest wątek na kolejny miesiąc.
Idea wrześniowych kresek polega na tym, że każda z dziewcząt wpisuje się na konkretny dzień miesiąca na testowanie (obserwując swoje cykle wiemy, kiedy mamy dostać @).

I w dzień planowanej miesiączki testuje.

Wiesz…Postaw się w sytuacji niektórych z nas, gdzie np. niektóre mają za sobą ponad 20 miesięcy bezowocnych starań, cp, poronienia.
Nagle wbija dziewczyna i od razu nam oznajmia, że jest w ciąży.
Warto by się było chociaż pokrótce przedstawić.
Inaczej by to wyglądało.
 
To widocznie grupa nazwana jest bezsensu, bo ja też wpadłam na forum i myślałam że ten wątek dotyczy pozytywów we wrześniu.
Tak, radosnego oczekiwania na te || kreseczki we wrześniu - a gdy juz to się zadzieje, to przechodzimy z wątku STARANIA na wątek MAMY 2023 z miesiącem porodu - proste i logiczne.
 
To widocznie grupa nazwana jest bezsensu, bo ja też wpadłam na forum i myślałam że ten wątek dotyczy pozytywów we wrześniu.
Taki wątek jest zakładany co miesiąc i dziewczyny, które w danym miesiącu starają się o ciążę, wpisują się na datę wykonania testu ciążowego. Rozmawiamy w takich wątkach o różnych objawach, dolegliwościach, stratach, itd., ale nie chodzi o chwalenie się, że ktoś zaszedł, tylko o wspieranie się w staraniach. Warto się przywitać jakoś. Do machania dwiema kreskami są inne grupy.
 
No trochę nie tak…
Końcem poprzedniego miesiąca zakładany jest wątek na kolejny miesiąc.
Idea wrześniowych kresek polega na tym, że każda z dziewcząt wpisuje się na konkretny dzień miesiąca na testowanie (obserwując swoje cykle wiemy, kiedy mamy dostać @).

I w dzień planowanej miesiączki testuje.

Wiesz…Postaw się w sytuacji niektórych z nas, gdzie np. niektóre mają za sobą ponad 20 miesięcy bezowocnych starań, cp, poronienia.
Nagle wbija dziewczyna i od razu nam oznajmia, że jest w ciąży.
Warto by się było chociaż pokrótce przedstawić.
Inaczej by to wyglądało.
Albo jeszcze inaczej.... nie byłaś z nami w czasie starań wpadasz ze swoimi wątpliwościami dotyczącymi wczesnej ciąży, w której jesteś i pytasz babeczek, które w ciąży nie są o nie. A co my do licha mozemy Ci radzić i powiedzieć. Idziesz do matek 2023 i polowa z nich ma te same problemy, wątpliwości i pytania. Jasne jak słońce w dupie ciemnej 😜
 
reklama
Do góry