reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
pamietam jak zrobila mi sie torbiel z przejrzałego pęcherzyka i gin nazwała ją torbielką a ona miała chyba ze 4cm w jajniku 4x3,5cm 😬 tez byłam w szoku 😀
Ej laska weź mnie nie strasz 😏
To co ja wczoraj zobaczyłam na USG to ma dla mnie wymiar cudu bo ja pamiętam swoje PCOSowe jajniki sprzed lat i była duża różnica z tym co zobaczyłam wczoraj 😶 aż sobie wkręcam czy to było w ogóle moje USG czy nagrane wcześniejszej jakiejś innej pacjentki, no ale ja zadawałam pytania i lekarz odpowiadał pokazując więc miałam wpływ na fabułę 😆
 
Też dawno nie brałam wid D, a powinnam. Ale od dzisiaj zaczynam. VIGALEX forte 2000, lek. ✌
Liczę na tą witaminkę, że poprawi mi trochę nastrój...ach ta jesień..

Ja pier.........ciągle mnie wylogowuje!!!!! Nawet posta napisać nie mogę noż kur.. !
Ja właśnie mam taki spadek nastroju, chce mi się tylko spać i jeść 😁
Wciąż brak @ za chwile zwariuje😕
Spokojnie, miałam identycznie jak Ty.. przedostatni cykl 27 dni i ostatni 32 dni :) było coś, co mogło opóźnić owulację i przedłużyć cykl? U mnie to były antybiotyk, wakacje, stres, stan zapalny
 
reklama
progesteron szczerze powiedziawszy przy takiej becie jest trochę słaby, ale powtórz może odbije. Ja przy becie 127 miałam proga na poziomie 33,70 ng/ml
Mam nadzieję, że to tylko pokazuje jak różne są nasze organizmy i,że u @DobreMyśli wszystko będzie w porządku 😊 Oby u mnie ten progesteron 47 przy becie 16 też nie był jakimś złym prorokiem
 
Do góry