reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Teraz sobie uświadamiam jaki ten pęcherzyk jest duży 😶 przecież taki wymiar 26mm to linijką można zmierzyć 😶
pamietam jak zrobila mi sie torbiel z przejrzałego pęcherzyka i gin nazwała ją torbielką a ona miała chyba ze 4cm w jajniku 4x3,5cm 😬 tez byłam w szoku 😀

dziewczyny, macie może do poelcenia jakąś dobrą witamine D ale duzo jednostke, tak 6000 - 8000?
Jak masz niedobór to każdy sensowny lekarz wypisze Ci Wit D na receptę, my z mężem dostaliśmy chyba 20tys jednostek, do brania raz w tygodniu jedna kapsułkę ;)
 
reklama
pamietam jak zrobila mi sie torbiel z przejrzałego pęcherzyka i gin nazwała ją torbielką a ona miała chyba ze 4cm w jajniku 4x3,5cm 😬 tez byłam w szoku 😀


Jak masz niedobór to każdy sensowny lekarz wypisze Ci Wit D na receptę, my z mężem dostaliśmy chyba 20tys jednostek, do brania raz w tygodniu jedna kapsułkę ;)
dawno robiłam, ale nie miałam napewno niedoboru, tylko w normie ale w dolnej granicy.
 
Też dawno nie brałam wid D, a powinnam. Ale od dzisiaj zaczynam. VIGALEX forte 2000, lek. ✌
Liczę na tą witaminkę, że poprawi mi trochę nastrój...ach ta jesień..

Ja pier.........ciągle mnie wylogowuje!!!!! Nawet posta napisać nie mogę noż kur.. !
 
Ja bym musiała sprawdzić jak u mnie poziom wit. D3🤷‍♀️ zresztą ile jeszcze innych podstawowych badań 😂. Mam wrażenie, że powinnam zrobić listę i iść wymusić co chce mieć wypisane 😂
 
Wciąż brak @ za chwile zwariuje😕
 

Załączniki

  • IMG_3951.jpeg
    IMG_3951.jpeg
    41,2 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry