reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Właśnie wydaje mi się aż zbyt wysoki przy takiej becie - mam nadzieję, że przyczyną są jednak dwa ciałka żółte, a nie np to, że beta źle przyrasta. Dotychczas po owulacji najwyższy progesteron jaki miałam to 22 ;)
przy becie 9 miałam 30,10
U Ciebie jest super, martwiłabym się gdyby był koło 100 😝
 
Czy progesteron jest sens robić po dwóch dniach? Z tego co widziałam wykresy, to on nie rośnie tak jak beta 🤔
progesteron szczerze powiedziawszy przy takiej becie jest trochę słaby, ale powtórz może odbije. Ja przy becie 127 miałam proga na poziomie 33,70 ng/ml
Pani która wydawała mi wyniki powiedziała, że przy mojej becie jest bardzo ładny i że pracowała w klinice niepłodnosci i naoglądała się tych wyników. Powiedziała też, że nie zaszkodzi go jutro zbadać jeszcze raz tym bardziej, że chce powtarzać betę. Muszę myśleć pozytywnie bo inaczej zwariuje 🙈
 
Czyli, jak suplementuję witaminy i mikro i makroelementy dla starających się o dziecko zawierące wit.D3, to powinnam je łyknąć pomiędzy ziemniaczkiem a kotletem?

Jeśli zażywam od razu po obiedzie, jak wstaję od stołu, to co? Kikinda💩?
 
Dobra, jako że mam 1dc to pytania techniczne
Planuję zrobić sobie kompleksowe badania w 3dc i teraz jestem trochę chora (zatoki, gardło) biorę antybiotyk od wczoraj. Czy coś z tej listy z etapu I, II I III (oczywiście mówię o krwi a nie np. usg tarczycy czy hsg) nie powinnam w związku z tym robić?

I pytanie nr. 2 jestem wstępnie umówiona na monitoring w 12dc (tak wypadło teraz) i pytanie czy dodać sobie wizytę w 9dc? Nie dodam w 10 i 11 bo mój lekarz wtedy nie pracuje, a w ogóle 10dc to niedziela więc ciężko z kimkolwiek. Następne już będą ustalane na podstawie obrazu

Badania plodnosc.jpg
 
reklama
Do góry