reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
dziewczyny, macie może do poelcenia jakąś dobrą witamine D ale duzo jednostke, tak 6000 - 8000?
nie wiem ja teraz jak zamawiałam kosmetyki dla starego (pielęgnacja wg @Wezu) to mi dali w gratisie jakąś witaminę D3 forte i sobie biorę 😂 Bo suple staraniowe odstawiłam 😝
 

Załączniki

  • IMG_1970.jpeg
    IMG_1970.jpeg
    129,9 KB · Wyświetleń: 56
Nie monitorowałam w żaden sposób owulacji więc nie wiem 🤷🏼‍♀️ nie czułam w tym cyklu nawet żadnych boli, nic kompletnie. W 25dc robiłam test i był negatywny a w 26 dc już był duszek.
Osz tyyyyy... Ja owulke wyznaczyłam tylko po sluzie i bólu jajnika xd oby tez właściwie xd

@Idealnienieidealna ja też biorę, ale mama mnie uświadomiła, że mam to żreć z jedzeniem rano, bo inaczej wszystko wysikam 😆
 
Jeśli mam być szczera, to ten wrzesień nie spełnił moich oczekiwań.

Czekam już na październik, ostatni tydzień września to będzie takie typowe przeczekanie.

Mam nadzieję, że dziewczyny dobrze nasikają na testy w tym ostatnim tygodniu.

No końcówka września zaczyna trochę nadrabiać więc może nadgonią kreskami ⏸️⏸️⏸️
Za to październik musi zabłysnąć krechami !!! Ja do końca roku się staram potem zawieszam starania i albo wyjeżdżamy za granicę albo tu szukam pracy. Może znajdzie się miejsce dla 2 latka w przedszkolu...
 
Polecona przez endokrynologa, po dwóch miesiącach wyszłam z niedoboru ☺️

Zobacz załącznik 1446005
Ja aktualnie też biorę tą z aliness. Jednak przy niedoborach 4 tys może być za mało.
W moim przypadku jak chciałam szybko podnieść D3 to brałam Jacobsa d3 +k2. On ma w jednej kropli z tego co pamiętam 2 tys d3 - brałam wtedy po 10 kropli na raz. Po miesiącu miałam już wynik na poziomie około 80. Nie pamiętam jednostek.
 
Osz tyyyyy... Ja owulke wyznaczyłam tylko po sluzie i bólu jajnika xd oby tez właściwie xd

@Idealnienieidealna ja też biorę, ale mama mnie uświadomiła, że mam to żreć z jedzeniem rano, bo inaczej wszystko wysikam 😆
Mnie na szczęście endo uświadomiła od razu, że powinnam brać w trakcie posiłku 😂 wcześniejsze próby suplementowania 8000 jednostek nie przynosiły efektów, przynajmniej wiem dlaczego 😂
 
Ale może lepiej podziałać jak płody śluz i chęci są 😁

Jest dzisiaj taka szansa :p ale zobaczymy

Niby dziecko z czerwca fajne, ale ja zbytnio nie chciałam więc dla mnie nie ma tragedii ;)

Jeśli mam być szczera, to ten wrzesień nie spełnił moich oczekiwań.

Czekam już na październik, ostatni tydzień września to będzie takie typowe przeczekanie.

Mam nadzieję, że dziewczyny dobrze nasikają na testy w tym ostatnim tygodniu.

Myślę, że koło środy założę październikowy wątek :p
 
reklama
Do góry