reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Kolejny dzień, kolejny obchód.m CZEKAMY🤣 no bo jeszcze za niska beta żeby było co widać 🤷 Zapuszczam tu powoli korzenie 🤣

Haha a to dopiero doba minęła 🙂
Nie no żartuję... W szpitalu czas się dłuży i to strasznie ja to płakałam bo chciałam do domu a tu codzien moze jutro .... Może jutro....
Ale ja z tych co muszą mieć ciszę i duże wygodne łóżko bo inaczej nie zasne więc szpital mnie wykańcza
 
Daj koniecznie znać . Ja muszę utrzymać wynik maksymalnie do 2 - tak lekarka stara się utrzymać od kilku kat teraz miałam 1,7 i powiedziała że idealne do starań. Za to mój mąż miał teraz kiepskie tsh bo powyżej 4 i z badan pozostałych i usg tarczycy wyszło mu hashimoto 🥲
No jakaś nadzieja jest, muszę poczekać do czwartku 🙈. Na razie szukam u siebie braku owu, później bd męczyć męża 🙈
 
Nooo tak- w zasadzie najpierw na to zwrócił uwagę. I u mnie TSH było blokadą, bo ledwo pobrałam hormony, to za 3 tygodnie byłam w ciąży (poronionej w 9 tc). Przedtem dokładnie 15 miesięcy staraliśmy się bez skutku, a wystarczyło wcześniej pójść do lekarza.
Schodziłam z TSH na poziomie 5,15, przy 2,64 dowiedziałam się o ciąży. Przy jakim zaszłam? Nie wiem🤷🏻‍♀️.
No to może u mnie będzie podobnie❤️
 
Drogie dziewczyny, oderwijcie się na chwilę od testowania, analiz temperatur, seksu, badań.
Przyszła pora na il spam piccolo solo con Italia (mały spam tylko z Włoch😛). Wzięliśmy wczoraj rowery i odkryliśmy coś takiego.
Pierdzielę @ i dziś biorę maskę, rurkę, tampony i wskakuję (zresztą jaja se robi, bo w 4 dc dalej jest obfita😏).
 

Załączniki

  • 8A69EBE3-98DF-4005-8931-FBD9A5BF60EC.jpeg
    8A69EBE3-98DF-4005-8931-FBD9A5BF60EC.jpeg
    2,7 MB · Wyświetleń: 89
Drogie dziewczyny, oderwijcie się na chwilę od testowania, analiz temperatur, seksu, badań.
Przyszła pora na il spam piccolo solo con Italia (mały spam tylko z Włoch😛). Wzięliśmy wczoraj rowery i odkryliśmy coś takiego.
Pierdzielę @ i dziś biorę maskę, rurkę, tampony i wskakuję (zresztą jaja se robi, bo w 4 dc dalej jest obfita😏).
aż czuję to ciepełko ☺️
 
Drogie dziewczyny, oderwijcie się na chwilę od testowania, analiz temperatur, seksu, badań.
Przyszła pora na il spam piccolo solo con Italia (mały spam tylko z Włoch😛). Wzięliśmy wczoraj rowery i odkryliśmy coś takiego.
Pierdzielę @ i dziś biorę maskę, rurkę, tampony i wskakuję (zresztą jaja se robi, bo w 4 dc dalej jest obfita😏).
Pięknie - udanego wypoczynku 💪🔥♥️
 
Ja totalnie domownik, gdzie uwielbiam brać herbatkę do ręki, dobra książka, nawet gierka😉 i tak sobie w ciszy spędzać czas, wtedy to jest moja chwila 😊🥰
 
reklama
Haha a to dopiero doba minęła 🙂
Nie no żartuję... W szpitalu czas się dłuży i to strasznie ja to płakałam bo chciałam do domu a tu codzien moze jutro .... Może jutro....
Ale ja z tych co muszą mieć ciszę i duże wygodne łóżko bo inaczej nie zasne więc szpital mnie wykańcza
Mi się udało jak ślepej kurze.. co prawda na moje 181cm łóżko nieco za krótkie ale jestem sama na sali, mam kompa, tv, książki.. Jakoś daje radę.. Po prostu jestem niecierpliwa a tu potrzeba czasu i ***** nie wiadomo na co się szykować.. Bo oni sami nie wiedzą
 
Do góry