reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
a ja jednak po swoim doświadczeniu poronny wolę robić i być przygotowana. Przy ostatnim biochemie zrobiłam betę tylko raz i potem pojechałam na wakacje i gdy już ta ciąża była dłuższa od poprzedniej i beta też najwyższa z tych trzech i zaczęłam się trochę oswajać to i tak pewnego dnia z rana obudził mnie ból brzucha i krwawienie. Miałam ze sobą tampony, ale okazało się, że w ogóle nie były potrzebne, bo tylko mnie zatykały (miałam więcej skrzepów niż zwykłej krwi - wybaczcie dosadne zobrazowanie) i musiałam lecieć i szukać sklepu z podpaskami. Tak wspominam Madryt… 😝
Współczuję takich wakacji.

No tak, w sumie każde poronienie inne.
U mnie nie było żadnych objawów. Po prostu szłam na kolejną wizytę kontrolną.

Będę myśleć, jeśli się uda.
 
no tak tak...🙈 A jeśli owulki nie będzie, to piku też nie ?
Niekoniecznie. Pik pokazuje tylko szczyt LH, po którym zwykle pęka pęcherzyk. Może być pik i nie być owu. I w druga stronę - możesz nie wyłapać piku (przy krótkim jak u mnie) i owu mieć. Pisałaś ze popołudniu było prawie, wieczorem jaśniej - LH skacze wiec może tak być, a może tez być tak, ze pik był rano i go przegapilas, utrzymał się pare godzin i zaczął spadać 😋
 
obudziłam się godzinę temu. Czuje się raczej średnio, wszystko boli 🤷‍♀️jajowód usunięty, była za duża ciąża zlokalizowana tak, ze inaczej się nie dało..
dzięki dziewczyny za troskę, jutro coś więcej napisze jak dostanę wypis :) (mam nadzieje!)
Przytulam, w maju przeszłam przez to samo. Lewy jajowód usunięty, rozżalenie po usłyszeniu serduszka😭
 
Niekoniecznie. Pik pokazuje tylko szczyt LH, po którym zwykle pęka pęcherzyk. Może być pik i nie być owu. I w druga stronę - możesz nie wyłapać piku (przy krótkim jak u mnie) i owu mieć. Pisałaś ze popołudniu było prawie, wieczorem jaśniej - LH skacze wiec może tak być, a może tez być tak, ze pik był rano i go przegapilas, utrzymał się pare godzin i zaczął spadać 😋
Dokładnie. Miałam raz tak, że już witał się z gąską a następne były blade i dopiero później był peak :)
 
Przykro mi... trzymaj się i daj znać jutro 🤗


Wszystko zależy od bety i ułożenia CP. U mnie znaleźli przy becie 1200 ale też wiedzieli czego szukali bo ja mialam bóle i plamienia. Tymczasowa trafila do szpitala chyba z podejrzeniem zaśniadu wiec pojerzewam że lekarze nie szukali CP i skoncentrowali się na pseudo pęcherzyku?


Nie wiedziałam że też miałaś CP, dawno ? Jak zareagowałaś na MTX?
W 2020 w czerwcu zdiagnozowali cp... Mtx pierwsza dawka nic nie dala poza mega krwawieniem bo beta urosła , druga spowodowała wychodzenie włosów garściami i spadek bety , potem jeszcze parę tygodni kontrolowałam betę już na NFZ dostawałam skierowania jak byłam w domu ... Straszne to i bardzo współczuję jak któraś z nas to przechodzi . W ciąży z ubiegłego roku robiłam chyba że 3 USG zanim pojawiło się serduszko chciałam wiedzieć czy wszystko jest ok i było aż do połówkowych 😥
 
reklama
Do góry