reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
czyli nie udało się uratować jajowodu… Nie mogę w to uwierzyć, że zarobili Ci łyżeczkowanie bez sprawdzenia jajowodów - a można było tego uniknąć… Jestem wściekła! 🤬 Co to za lekarze? Powiedzcie mi dziewczyny po cp, czy to jest naprawdę tak trudne do wykrycia?!
U mnie chyba z 5 lekarzy grzebalo tym USG i nie mogli znaleźć a beta już ponad 5 tysięcy była ...na szczęście udało się z metotreksatem i jajowód uratowany , ale w szpitalu byłam dwa tygodnie 😥
 
To było jakoś parę dni temu, 4-5? Więc aż dziwne, że nie zauważyli kompletnie niczego...
Doczytałam, że 1 września. Różne są podejścia lekarzy. Ja w końcówce ciąży przeleżałam w szpitalach 21 długich dni. Na oddziale było 7 czy 8 ginekologów i co najlepsze, każdy mówił co innego. Nie mieli wspólnej wersji, badanie u każdego wyglądało inaczej, wychodziły im inne pomiary.
Pewnie było do zrobienia łyżeczkowanie macicy, przyszedł lekarz, zrobił łyżeczkowanie macicy i cześć jak czapka, koniec dyżuru i do domu.
 
reklama
Do góry