reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne objawy,te pierwsze

Na razie nic więcej oprócz bólu brzucha nie odczuwam na szczescie . ;)
No i dobrze ;) ja nie miałam żadnych wymiotów , czasem mnie muliło , i się stresowałam że koleżanka żyga a ja nie ,ale jak widać nie trzeba ,żeby mieć zdrową i donoszoną ciąże , ja dopiero teraz ,miesiąc przed porodem narzekam ,bo to boli tamto boli, w nocy spać się nie da eh ;)
 
reklama
No i dobrze ;) ja nie miałam żadnych wymiotów , czasem mnie muliło , i się stresowałam że koleżanka żyga a ja nie ,ale jak widać nie trzeba ,żeby mieć zdrową i donoszoną ciąże , ja dopiero teraz ,miesiąc przed porodem narzekam ,bo to boli tamto boli, w nocy spać się nie da eh ;)
No to super ;) gratuluję maleństwa ;)
 
Hej, ja też piszę z prośbą o pomoc. Okres powinnam mieć w sobotę, cykle 31-dniowe, dziś jest 27 dc, w tamtym tygodniu w piątek na bieliźnie znalazłam plamę ciemnej krwi i na papierze też była odrobinka. Dziś w nocy spać nie mogłam, w pracy wymiotowałam, cały dzień mam nudności, brzuch mnie boli, tak jakbym miała mięśnie przesilone, brodawki mnie od wczoraj strasznie swędzą. Zrobiłam dziś test około 16, ale z czułością 25 mlu/ml, wyszedł negatywny. Śluz biały, mokry, ale nie o konsystencji galarety. Jak myślicie?
 
Hej, ja też piszę z prośbą o pomoc. Okres powinnam mieć w sobotę, cykle 31-dniowe, dziś jest 27 dc, w tamtym tygodniu w piątek na bieliźnie znalazłam plamę ciemnej krwi i na papierze też była odrobinka. Dziś w nocy spać nie mogłam, w pracy wymiotowałam, cały dzień mam nudności, brzuch mnie boli, tak jakbym miała mięśnie przesilone, brodawki mnie od wczoraj strasznie swędzą. Zrobiłam dziś test około 16, ale z czułością 25 mlu/ml, wyszedł negatywny. Śluz biały, mokry, ale nie o konsystencji galarety. Jak myślicie?
Zrób z porannego moczu A najlepiej bete
 
Hej, ja też piszę z prośbą o pomoc. Okres powinnam mieć w sobotę, cykle 31-dniowe, dziś jest 27 dc, w tamtym tygodniu w piątek na bieliźnie znalazłam plamę ciemnej krwi i na papierze też była odrobinka. Dziś w nocy spać nie mogłam, w pracy wymiotowałam, cały dzień mam nudności, brzuch mnie boli, tak jakbym miała mięśnie przesilone, brodawki mnie od wczoraj strasznie swędzą. Zrobiłam dziś test około 16, ale z czułością 25 mlu/ml, wyszedł negatywny. Śluz biały, mokry, ale nie o konsystencji galarety. Jak myślicie?
Wiesz trochę wcześnie na testy , poczekaj do soboty ,lub idź na bete ,może coś pokaże ,choć bym się jeszcze wstrzymała
 
Niestety żadna z nas tu z kart nie wróży. Niby objawy ciążowe, ale jak starasz się o dziecko, to łatwo sobie wszystko wkręcić.
Możesz zrobić betę, ale jest dość wcześnie i może jeszcze nie wyjść.
 
Hej dziewczyny, jeszcze chcialam się poradzić dziś zrobiłam betę i wynik wyszedł 204 czy to nie za duzo? Z tego co patrzę po tych normach to coś za wysokie mi się to wydaje , miesiączka dopiero jutro a ostatni @ 8 sierpnia
 
reklama
Możesz jeszcze zrobić ,po 48 godz żeby przyrost sprawdzić ,ale to jak chcesz ,mnie to zawsze stresowało ,ale robiła ;)
 
Do góry