reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wczesne objawy ciąży

reklama
hej dziewczyny ja okres miałam od 8.07 owulacje jakoś 21.07 z tego co pokazuje mi aplikacja a okres mam dostać 5.08 czyli zostalo mi 7 dni. Ale że jestem mega niecierpliwa stąd pytanie kiedy mogę najwcześniej zatestować :D ???
Mam podobnie jak Ty. A kiedy miałaś przytulanki???
 
Ja owu mialam wg. kalendarza 21.07 i wtedy też byly przytulanki. Od tego czasu dość często bolały mnie jajniki, raz prawy, raz lewy. Dziś jest dzień @ - jeszcze go nie ma, do tego doszły zgagi po byle czym, po czym zwykle nie miałam, teraz tępy ból głowy i cały czas mam w podbrzuszu jakby uczucie pełności..🤔
 
Ja owu mialam wg. kalendarza 21.07 i wtedy też byly przytulanki. Od tego czasu dość często bolały mnie jajniki, raz prawy, raz lewy. Dziś jest dzień @ - jeszcze go nie ma, do tego doszły zgagi po byle czym, po czym zwykle nie miałam, teraz tępy ból głowy i cały czas mam w podbrzuszu jakby uczucie pełności..🤔
To czemu testu nie zrobisz ?? 😁
 
reklama
Ja owu mialam wg. kalendarza 21.07 i wtedy też byly przytulanki. Od tego czasu dość często bolały mnie jajniki, raz prawy, raz lewy. Dziś jest dzień @ - jeszcze go nie ma, do tego doszły zgagi po byle czym, po czym zwykle nie miałam, teraz tępy ból głowy i cały czas mam w podbrzuszu jakby uczucie pełności..🤔
I jeszcze nie testowalas 🤔🙈 ???
Ja obiecałam sobie, że będę czekać do terminu z testowaniem , A wyszło jak zwykle 😂😂😂
 
Do góry