reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

jj-cole-infant-urban-bundle-me-sprout-29.jpg

Postanowiłam jednak kupić "lepszy" śpoworek do fotelika, bo czeka nas dużo jeżdżenia na kontrole. Koleżanka polecila mi z tej firmy. Nowy ponad 200zl, a udało sie upolować używke za 70zl.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 

Załączniki

  • jj-cole-infant-urban-bundle-me-sprout-29.jpg
    jj-cole-infant-urban-bundle-me-sprout-29.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 388
Ostatnia edycja:
reklama
Netta z tego co wyczytałam to tkana lepsza (i na dłużej), elastyczna podobno łatwiejsza w obsłudze i taka chciałam na początek, ale odradzono mi - rozglądam się więc od razu za tkana


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam matę rain forest i karuzele z projektorem ktora wlasnie zepsułam z biciem serca na pilot tez z fp cudowna jest służyła starszakowi próbuje ja naprawić jak bie naprawie go kupuje taka sama .

A wlasnie sie zastanawiam co dla Antka bo w prach meza zrobili zbiórkę i nie wiemy o co poprosić


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
To wg swojego rozmiaru i wzrostu trzeba dobrać. Ale np ja mimo ze nie jestem jakaś wielka, lubię długie chusty bo dają możliwość każdego wiązania/ lepiej dłuższa niż krótsza. Ja preferuje 4,6m, to zwykle rozmiar 5 lub 6 w oznaczeniach.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja najczęściej wiąże kieszonkę, wiec 4,6 daje mi totalna swobodę wiązań:) i plecak dla 2,5 łatki tez wiązałam, końce chusty po prostu dodatkowo motalam by sie nie plątały pod nogami;)



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Mamo 4 w piątek w lamy lamb jest -20% na nosidla może coś Cię zainteresuje. Wyskoczyła mi dziś na fb.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Do góry