reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja tak samo jak Skrzat narazie nie kupuje szumisia
ostatnio miałam chęć juz kupić ale nie wiadomo czy to bedzie przydatne. Mam zawieszkę do łóżeczka badz wózka z naciągana pozytywka z kołysanka i przy bujawce mam kraba po bratanicy. Ten krab ja lepiej usypiał niz szumiś, miał przyjemna melodie i świeciły mu sie gwiazdki pod spodem.
Kiedyś chodziłam do koleżanki która mi robiła paznokcie to jej córa 9miesieczna wtedy zasypiała przy... odkurzaczu. Sama byłam świadkiem tego. Czasami jej puszczała z Apki szum suszarki wiec można zastąpić szumisia który wcale tani nie jest czymś oszczedniejszym. Za to wole dołożyć i kupić lepszy fotelik do auta za te pieniążki jednak...
 
reklama
Koalka-moj tez spi przy odkurzaczu :-D pierwszy raz zminimalizowalam ssanie zeby sie nie przestraszyl i powoli zwiekszalam te moc a niunio spal az milo :-)
Ja sciagnelam apke na tel.:-) ale u nas malo uzytkowana. Mojego synka najlepiej uspakaja smok, bliskosc mamy i myzianie po policzku badz trzymanie za raczke i gladzenie po paluszkach. Mam nadzieje ze tak bedzie zawsze i nie bedzie dzieciatkiem wymagajacym bujania :-)

Dziewczyny a poleccie cos na to aby dzidek lezac na pleckach trzymal glowke na prosto. polozna kazala ukladac pieluchy po jednej i po drugiej stronie ale srednio to zdaje egazmin a moj synus lezac na plecach odwraca glowke na boki. Chcialabym aby mial troszke glowke na wprost.
 
Princesseczka ale po co na prosto? Z tyłu zacznie sie spłaszczać. Jak na prosto to właśnie tylko na specjalnych poduszkach zapobiegających spłaszczaniu.

Jestem w 40 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Princeska ą czemu ma być prosto?to chyba nawet bezpieczniej jak główka na boku bo mniejsze ryzyko zachlysniecia. Mam znajomą której córka nie chciała leżeć na boku czy brzuchu tylko na plecach do prawie roku i ma rzeczywiście płaską z tyłu główkę i jest teraz z tym problem. [emoji53]

Jestem w trakcie 39 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji274][emoji254]
 
Dziewczyny bo nam kazdy mowi ze maly bedzie nial plaska glowe po bokach a z tylu zostanie taka kopuła... nawet polozna wczoraj mi zwrocila uwage zebym go kladla na plecach a po bokach ukladala tetry zeby glowy nie przekrecal tylko wlasnie troche prosto trzymal.
Joasia-to byla poduszka aero?
 
Link do: SYNDROM PŁASKIEJ GŁOWY / PLAGIOCEFALIA UŁOŻENIOWA - LECZENIE - HEAD CARE™ - Ortopedyczne poduszki dla niemowląt na plagiocefalię, syndrom płaskiej i krzywej głowy jeszcze jest fos takiego


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
U nas szumisia włączamy głównie w nocy na zmianę z kołysankami (apka). Zdaje egzamin. Sensor zbyteczny bo mała jak się budzi to i tak zaraz jestem przy niej i sprawdzam czy wszystko ok a budzi się i tak głównie na jedzenie

13.10.2016 córcia
 
Dziewczynki chustujace chyba czas powoli zaczynac , pomozcie czy taka chusta sie nadaje i czy to dobra cena? Pani 2 dyszki chce opuscic https://www.olx.pl/i2/oferta/chusta...ka-bambus-little-frog-4-6m-CID88-IDi0cyj.html

Na stronie pandabejbi jest tez promocja na chusty na 140 zł. Nie wiem ktora z tych dwoch lepsza, czy się nie nadaja i wogole czegoś innego poszukac?

Jutro u nas w miescie sa warsztaty moze udaloby sie wybrac

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
reklama
Keejti - little frog, natibaby, lenny lamb, didymos itd.. to są fajne chusty. pandabejbi - nie znam. Dodatek bambusa bardziej przydałby sie latem z tego co kojarzę (mniej grzeje, jest "lżejsza") - Joasia popraw w razie czego? Na teraz wystarczyłaby 100% bawełna o splocie skośno krzyżowym albo żakardowa.. Dla maluszków idealne są chusty np indio (firmy Didymos) - cudownie się wiążą i leciutko się nosi.. Ale kup jakąkolwiek używaną dobrej firmy i ćwicz:)
 
Do góry