reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja kupilam na początek Didymos Indio Aurora ale to już ciut wyższa półka cenowa, choć łatwo można potem odsprzedać.
A poza tym to tak jak Ivi pisze.
Z pasiaków to bym brała Little Frog.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
Joasia - natibaby pasiaki też są niezłe, tylko warto mieć już mocno używany. Jakie chusty masz w domu teraz? ja mam indio rose, little frog cube, natibaby savanna, didymos jakiś gładki.. I mam takie odczucie, że indio nosi się samo (cudownie się dociąga i trzyma na beton), little frog (kupiona nowa, trochę tylko złamana na starszej) jest bardziej miękka.. ale ogólnie wszystkie są czadowe i ratują na zmianę bo młody co chwile którąś zasikuje:p
 
To chyba biore ta co m bo to jedyna tej firmy u mnie. Boje sie ze nie dam rady tego wiazac no ale zobaczymy

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
No ja też kupiłam Little frog. Podpatrzylam na yt wiązanie podwójny krzyżowy to jakoś dam radem Ale kieszonka czy kangurek to już wyższa szkoła jazdy. Muszę wyczaic jakieś warsztaty z chustowania.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Ivi ja mam teraz Indio Aurora (kółka), 2 chusty Tula Migaloo Happy z 60% tencel i 40%bawelna (kołka i długa) , Girasol Bay i Pellicano Fantasja
20160903_190037.jpg


8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 

Załączniki

  • 20160903_190037.jpg
    20160903_190037.jpg
    120,3 KB · Wyświetleń: 522
Ojej, ile chust :-) ja się powoli przymierzam do zakupu jakiejś, ale raczej takiej kolekcji nie planuje. :p

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
My mamy jedna natibaby przy Basi jedna mi starczała ale ja ja nosiłam od 6 miesiąca to nie zdarzyło sie jej przesiekać;) na razie jeszcze nie nosze puki co ale Iza mi się taka mała wydaje ;P he he jeszcze jej trochę czasu dam:) ale na pewno bym chciała wcześniej niz Basię :)
Joasia a czemu zrezygnowałaś z Tuli?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze takie pytanie mam do tych bardziej chustujacych - jak mamy zwykła nati to jest sens jeszcze inwestować w kółkowa? Dla jakich dzieci ta kółkowa najlepsza i czy w ogóle potrzebna??? Doradźcie proszę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kółkowa teoretycznie szybsza do wiązania, idealna na wyjScie z samochodu i zaprowadzenie gdzies starszej, ale na dłuższe noszenie podobno słaba. Ja mam same wiązane, do kółek mnie mocno zniechęcano.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry