reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Milagros przeczytałam chyba caly internet w poszukiwaniu roznic pomiedzy wishbear a szumisiem:) i co najlepsze dalej nie wiem ktory wybrac
Najchetniej wishbear z mechanizmem z szumisia;)

My mielismy zamowic na gwiazdke ale ze nie kupione jeszcze prezenty od rodzenstwa uznalismy ze przytulanki najlepsze będą. Takze dla malej cos z szumem (rozwazalismy jeszcze mr B - moze ktoras ma? I z cloud b spiaca sowe) a dla Julcia chyba stanelo na zolwiu podwodnym z cloud b

Tak wogole nie mam jeszcze stanika do karmienia i nie moge sie zebrac zeby cos kupic a czas goni o okaze sie ze nie bede miala w co wsadzic wkladek laktacyjnych ;/

Jestem w 38. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Fajne staniki dla karmiących są w hm. Nie są super wyjściowe;) ja teraz kupowałam z canpol babies tylko na start, bo do hm nie trafiłam.. a po nawale jak sie piersi unormują to chce kupić jakiś wypasny :):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
O to trzeba do hm zajrzec tylko ja mam ciągle nie po drodze

Skrzat wlasnie tak jak milagros pisze bez czujnika. No i ten ktory milagros ma ma ponoc kilka rodzajow szumow tez bicie serca i w tej drozszej wersji wlasnie czujnik i szum na okraglo a nie ze sie wylacza.

Ale odkrylismy jeszcze sowe i owieczke z bloud b i chyba do tej sowy sie sklaniamy. Za ok 100 zl jest 5 rodzajow szumow w tym bicie serca, czujnik placzu , rozne glosnosci i czulosc tego czujnika. Wiec tak naprawde jak wypasiony szumis a połowę taniej.

Jestem w 38. tygodniu ciąży <3
 
A w hm te staniki sa na dziale bieliznianym czy mamuskowym ?bo ja niby w Wawie ale tych mamuskowych to ze świecą szukać.

Jestem w trakcie 38 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji166][emoji258]
 
Tak tak na mamusiowym. Ale chyba jade w poniedzialek na bazarek ;p

Milagros sa dwie sowy
1477738738-1d1mld.jpeg
1477738745-1d1mld.jpeg

Ta pierwsza z czujnikiem w smyku 98 zl wiec normalnir pewnie troszke taniej. Szumow sluchalam na yt i wydaja sie ok jeszcze jutro podjedziemy posluchac w sklepie bo widzialam u nas owieczke z tej serii :) ale zawsze to 90 zl w kieszeni ;) powiedziałam mezowi ze zaoszczedzilam na woombie heheh

Jestem w 38. tygodniu ciąży <3
 
odnośnie stanika do karmienia kupiłam 2 szt Canpola za 10zl sztuka.
Nie sa może jakieś extra cudne ale do szpitala i na pierwszy okres karmienia musza mi starczyć.
Nie chciałabym wydawać kroci na staniki bo planuje nosić normalne jak dojdę do wprawy przy karmieniu i opanuje to wszystko.
Poza tym nie wiadomo czy wogole KP mi wyjdzie wiec narazie bede nosić wlasnie te, przymierzałem sa wygodne.
W sieci widziałam takie fajne wlasnie marki HM ale u mnie w mieście ubogo jeśli chodzi o asortyment dla ciężarnych.
 
Keejti z cloud b sa super zabawki. Ja mam śpiąca żyrafę z biciem serca matki i moje dziecko swietnie przy tym zasypialo. Tylko nie kupuj tych ze świecącym sercem, bo kolezanka mi mowila ze po hicie jakim była żyrafka spodziewała sie czegos wiecej, a tu niewypal - baterie na dwa trzy dni starczają.


Jestem w 35tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
reklama
Do góry