reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

No masakra a jeszcze mieli dac znac kiedy kurier przyjedzie odebrac to gowno a tu cisza. Zadzwoniłam dzis opieprzyc i powiedziala ze moze zaproponowac ze odesle 10zl w ramach rekompensaty. Juz mysle co ja za to kupie. O tyle dobrze ze grosze kosztowal bo 50zl wyszlo to przystalam poloze pod spod zwykly piankowy ten na wierzch i niech tak bedzie w tym lozeczku na dzien . przystalam na to tylko dlatego że szkoda moich nerwow upominac się o kuriera a potem o zwrot pieniedzy.

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
reklama
To tak jak u mnie bylo, zamowilam spiworek do fotelika a przyszedl z materiału chińskiego i smierdzacego. Na pytanie dlaczego sie rozni kobieta napisała że czasmi brak im materialu do szycia to taki dostaja. Od razu zwróciłam kurierem spiworek i nasmarowałam taki komentarz az w pięty im poszło. Oddali kase ale za mój zwrot oczywoscie nie bo napisali ze to zwrot towaru ktory mi sie nie podoba a ja uwazam ze to zwrot z powodu niezgodności towaru z opisem. Gdybym nie była w ciąży to bym wyklòcila sie o tą kasę ale szkoda było mi nerwów i napisalam babie zeby te 16zl zostawila sobie na gwozdz do trumny haha
Powinni oddac mi wszystkie koszty i przeprosić za niezgodność i ze musialam tyle czekac na zwrot kasy brr
Jestem przeczulona na takie akcje i bardzo rzadko cos zamawiam przez internet bo poprostu szkoda mi nerwów takze Kejtii współczuję
 
A ja sie w koncu zabrałam za końcowe zakupy, apteka i smoczki butelki etc. Tam mnie oczy bolą od kompa ze zamknęłam i nic nie kupiłam. Grrr a musze w koncu kupic bo nie zdążę. Spiworka do wózka/gondoli nie mam ale chyba kupie taki jeden w smyku bo na Allegro sie boje jak to szyte i wlasnie jakiś Chińczyk przyjdzie i tylko kłopot.

Ale Smyk mnie drażni bo na zamowienie z dnia 29.10 czekam do dzisiaj, no ile mozna?? A do tego drugie mi anulowali bo mnie wywaliło z płatności a drugi raz nie mozna wejść w taka opcje, obsmarowalam ich w mailu ale tam naprawdę mają BOK na żenującym poziomie, niby taki sklep a na XXI w. nie przystało:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie z zamówieniem na Allegro podobna sytuacja. Zamawiałam łóżeczko 3.10. Wysyłka niby ok. 2-3 dni, a max 10 .Dzwoniłam do nich przedwczoraj, twierdzili, że w piątek przesyłka dojdzie. Oczywiście nic nie ma, nawet maila na poczcie, że w ogóle cokolwiek zostało nadane:confused2: Jak nie będzie łóżeczka do wtorku- wycofuję się. Płatność była za pobraniem więc ich strata.:-p
 
No masakra jakaś z tym Smykiem.
A jeszcze na kombinezon czekam, ale tu babka nadała 2 października polecony prioryte od 3 dni wg nr przesyłki poczta pokazuje ze w doręczeniu a listonosza lub awizo ani widu ani słychu... i to priorytet 12 dni... juz lepiej do kuriera czasem dołożyć:/

Ma któraś tego whisbear ośmiornice??? Nie lubię takich wynalazków ale ten mnie jakoś rozczula [emoji848][emoji4][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat nie ma mozliwosci zeby priorytet tyle szedł. Ostatnio wysyłałam bluzki takiej babce i ani nie miala awizo ani listonosz nie przychodził. Poszła z nr nadania zapytac na poczcie a bluzki tam były i podobno juz dwa razy była awizowana przesyłka. Jeszcze chwila i byłyby odesłane do nadawcy.

Ja mam tego szarego, to ośmiornica? Moj mowi ze jemu przypomina ząb, a mnie wyglada na pieska lub misia hehe.
Z tym, ze nie wiem jak sie bedzie sprawował bo dopiero zakupiłam. Przy pierwszym synu miałam śpiącą żyrafkę z biciem serca matki z cloud b i długo pomagała mu zasypiać.


Jestem w 34tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Ja też mam tego z whisbear zobaczymy jak się sprawdzi przyszedł w tym tygodniu ale jakoś nie mogę się zebrać i kupic baterię ale jest śliczny dlugo o nim marzyłam
 
reklama
Skrzat co z tym smykiem? Mnie tylko ostatnio po tym szale -50% nie przyszła jedna rzecz z paczki, ale to bylo za pobraniem, więc odliczyli wcześniej i po kłopocie. Tak to nigdy nie było problemów.

Jestem w 37 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Do góry