reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

No mi ten whisbear wlasnie sie jakoś zamarzył (ząb, ośmiornica, pies czy jak zwał) a macie ta wersje droższa z czujnikiem snu czy ta tańsza?
Co do baterii to ja polecam przy takich zabawkach akumulatorki my tak mamy np. przy Basi Furbiem, tam sa 4 baterie a starcza na kilka dni jak ten ciagle gada;) a tak na noc do ładowania i działa. My mieliśmy jeszcze ładowarkę z czasów starszych aparatów cyfrowych które działały na zwykle baterie i wlasnie używaliśmy akumulatorków;) naprawdę to sie sprawdza:)

Joasia na z tym smykiem to mi tez napisali ze jednej rzeczy nie ma i nawet oddali kase ale przesyłki jak nie ma tak nie było:( No ja nie wiem ile czasu mozna czekać:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki Milagros:) wlasnie sie zastanawiam czy jest sens do tego dopłacać. Raczej jak dziecko sie obudzi i tak pójdę sprawdzić co jest grane i jak co włącze, a różnica finansowa spora.

Ja dzisiaj nawrzeszczalam na faceta w BOK Smyka oni nie wiedza gdzie jest paczka, czy nadana a nawet jakby ja magazyn nadal to nie sa w stanie sprawdzić nr listu przewozowego.... No buhaha sklep jak za króla cwieczki.

W ogóle wczoraj po 3h zakupów w necie wkurzylam sie i zamknęłam kompa i nic nie kupiłam;) a tyle jeszcze mi potrzeba... dzisiaj noże sie zbiorę ale jakoś mnie wkurza kupowanie juz wszystkiego przez Internet.

Któraś ma jakiś sprawdzony śpiworek do gondoli?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też podpinam się do pytania o spiworek. Nie mogę się zdecydować. I żeby cena nie była zabójcza.[emoji5]

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
Miałam dwa upatrzone na allegro Ale Wasze ostatnie przygody mnie powstrzymuja.

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
Ale te minky i bawełna to prawie 200zł. Jak dla mnie masakra. [emoji53]

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
Ja nie mam przekonania do tego minky w ogóle - dla mnie to jakies sztuczne.

Ja dzisiaj ułożyłam ciuszki w komodzie wreszcie, zajęłam 3 szuflady a jeszcze nie wszystko, bo pieluchy wiszą, jedno pranie jeszcze włączone.

Ja tez miałam upatrzony tez z Allegro co wyrzucałam kiedyś ale sie boje ze to bedzie syf, a co myślicie o tym ze smyka:

Link do: BabyMatex, Pluto, śpiworek, czerwony


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry