reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Milagros wlasnie co do moich brodawek to ja nie wiem co sie stalo ale na jednej zrobila mi sie t)tez sucha skora, jakby ciemne strupki o_O jak chce to zerwac to to boli. Smaruje to oliwka ale nic to nie daje... juz sama nie wiem jak to wyleczyc:-(
 
Milagros, ja właśnie nie wiem... Dla Małgosi nie miałam, to już wiosenne dziecko, jakoś od początku zbytnio jej nie opatulałam, grube skarpetki wystarczały i kocyk na początek, a potem na jesień/zimę kombinezon z zakrytymi stopkami. Hmm, w sumie to chyba teraz też nie kupię, bo na wyjścia na początek gruby pajac ze stopkami, a w domu nie będę zakładać. Chyba że gdzieś przy okazji wpadną mi w ręce w promocyjnej cenie ;)
 
Ja mam w sumie dwie pary ale to takie do sukienki,a!w przegladalam ogłoszenia i były takie na zime i w sumie tak jak Milia pisze, kombinezony są ze stopkami więc bez sensu, jak już to tylko dla "lansu" :D

Princeseczka moje też są takie ciemniejsze, strupkow nie ma ale bolą :( mam ten Maltan i zastanawiam się czy mogę go użyć?
Bo Oliwka też mi nie pomaga

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
reklama
Do góry