reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Firana, super ten kombinezon :)

Ja nadal nie przejrzałam ciuszków po Małgosi, ale mój kochany mąż pojechał dziś o 8 do Lidla i kupił to :)
Wprawdzie spodenki chłopięce, ale co tam :D Jakościowo bardzo fajne, tylko pajac na 62 bardzo duży, nie wiem, czy na Małgosię nie będzie dobry jeszcze ;)
 

Załączniki

  • DSC_0613.JPG
    DSC_0613.JPG
    494,1 KB · Wyświetleń: 104
  • DSC_0614.JPG
    DSC_0614.JPG
    642,9 KB · Wyświetleń: 103
  • DSC_0615.JPG
    DSC_0615.JPG
    452,2 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Milia sprytny mąż Ci się trafił ;)
Ja zam. Dziś przez allegro pościel rozek prześcieradła itp. Jak przyjdą to się pochwalę. W koszyku w gemini też już mam prxyszykowane zakupki. A właśnie co sie kładzie na przewijal podczas przewijania? Jakas ceratke czy po prostu tetre?

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Firana, zależy co Ci się sprawdzi :) Ja od początku używam jednorazowych podkładów do przewijania. Pod spód długo miałam pokrowiec frotte na przewijak, ale potem zrezygnowałam z niego i kładę tylko te podkłady.
 
Netta daj linka do ręczników :)

Tak ja mam prześcieradełka na
Przewijak 2 zeby go bardziej chronić ale
Tak to tez te podkłady dawałam bo to chwila
Moment zasikane albo obkupkane co rusz :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
A ja nie używałam przewijaka. Kupiłam takie podkłady wielorazowe podszyte ceratką. Przez cały czas ani razu nie obsikane ani okupkane ;-) Wszystko ogarniałam zawsze szybko z otwartą pieluchą do zmiany, a potem raz dwa ubierałam nową.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Joasia przy chłopakach czasem fontanny nie ogarniasz :)
Choc mój mały to miał
Czas i na strzelające kupy - raz jak poleciala przez cały pokój to maz cały w kupie pokój cieszyłam sie rylko ze pranie nie stało akurat :)))


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
U mnie o 11 w lidlu z pajacy i bodziakow został juz tylko rozmiar 50/56 i same duze 86/92.

Na przewijak kładłam pieluchy flanelowe te co sa z krówkami i misiami. Dziecku zawsze było milej leżeć, tym bardziej ze po kąpieli cała toaletę i ubieranie tez robiłam na przewijaku. Ob.ok mam polki i powystawiane wszystkie kosmetyki kremiki, spraye do uszu, noska, patyczki itp. Dla mnie przewijak to była mega wygoda.
Tych pieluszek kupiłam z 10 szt., czasami jedna była kilka dni, a czasami trzeba było i dwa razy dziennie zmienić.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja z Basia tez kładłam pieluszki flanelowe, to było bardzo wygodne:)
Jaka jakość tych bodziakow z Lidla, bo u nich rożnie to bywa czasem bawełna ok w czasem taka cienka ze szkoda kasy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skrzat ja dla Julka mase ciuchow lupilu mam tylko fakt ze kupowane w Niemczech ale to pewnie to samo co u nas. I jakos rewelacja chuba najlepsze ciuchy jego. W praniu nic sie nie dzieje a kurtki tez super czu spodnie.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry