reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Dzisiejsze uszytki :)
1469454685-3qbmyu.jpeg


1469454695-mr0mor.jpeg


1469454707-oa2531.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ivi wow! Super są

Emalka ja butelki z aventu kupuje bo i laktator najlepszy avent. Ale chce te nowe spróbować z takim szerszym smoczkiem.do kąpieli oilatum i już bez żadnej oliwki i balsamu krem tylko jakiś zwykły bambino i krem na wiatr na wyjścia. Do uszu parafina ciekla do pępka octanisept coś na gorączkę i na kolke i wsio.

Linka u mnie plan piersią ale na wieczór butelka więc też mm kupię

A wyprawka u mnie trochę stanęła mam ciuszki wanienke przewijak pieluszki kocyki itp ale coś z ciuszków muszę dokupić.

Teraz są w Reserved dobre wyprzedaże. Chyba kupię już sukienkę na chrzest lub święta bo są po 25 zł nawet. Rajstopki czapeczki sporo tego jest :)
 
Ivi super kocyki! Powiedz mi jak się szyje to minky? nie ciągnie się w maszynie? Też myślę nad zakupem materiałów i poszyciem chociaż pościeli w przyszłym tygodniu jak będę u mamy która ma maszynę.
Tutaj podoba mi się kilka wzorów:
Link do: Tkanina bawełniana - Kotwice turkus 364
Link do: Tkanina bawełniana - Paryż i francuskie pieski 379
Link do: Tkanina bawełniana - Rozgwiazdy 367 10zł/mb to chyba nie jest dużo co? jak wyglądają ceny stacjonarne?

Ja raczej nie będę kp ze względu na przyjmowane leki, lekarz jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji musi doczytać najnowszych badań :) zdania są podzielone, jeśli zdecyduje się na kp to góra dwa miesiące by dalej nie truć dziecka tą chemią którą zażywam codziennie. Także jakieś butelki muszę wybrać, skłaniam się do antykolkowych TT.
 
Emalka minky daje w kość ale mocno przyszpilić raz przy razie i jakoś idzie:) co do tej bawełny to nie wiem, trudno mi sie wypowiedzieć- ja kupuje znacznie drożej ale materiał taki ze nic tylko ciagle go macać:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Emalka ja dla Julka kupowałam właśnie w takiej cenie na pościel kocyk ochraniacz itp i powiem szczerze że dwa lata nos stop używane i nic się nie dzieje i nie spiera, normalna tkanina.
Teraz minky na kocyk zostało ale bawełny muszę zdecydowanie dokupić.

Ivi a z tej strony co Ty bierzesz to ta tkanina bambusowa to taka jak te otulacze bambusowe? Podwójnie to zszyc?
 
Tak jak pisze to tylko namiastka, ale zaczym bym porobila wszystkiego zdjecia i Wam powrzucala to ho ho :) takze chociaz namiastke dalam :)
 
reklama
Ja mam w sumie z ciuszkow wszystko do 6miesiaca. Jedynie co to czapkę muszę kupić jeszcze jeden rożek i ręcznik.
Dziś zakupilam smoczek.
Butelkę mam aventu ta natural coś tam, i z lovi ze skoczkiem antykolkowym ale nie kupowałam, dostałam na szkołę rodzenia.
Laktator mam dostać od kuzynki ale nie znam firmy.
Poluje ciągle na monitor oddechu, szukam łóżeczka i wózka.
Pieluchy mam dwie paczki rozmiar 1. Jedna pampersa r beżowe i jedna dady. Zobaczę jak mała reaguje i wtedy zdecyduje co mi się bardziej opłaca.
Chusteczki mam dady.
Kejti jaki krem polecasz od wiatru ?
Kupiłam zwykły bambino. Do mycia też mam mydło bambino. Słyszałam że lepiej wlewać trochę oliwki do wody podczas kąpieli niż smarować dziecko, któraś się z czymś takim spotkała ? I że lepiej smarować parafina ciekła niż właśnie Oliwka..ale nie wiem jak to w rzeczywistości wygląda.
Planuje kupić jeszcze sól do przemywania oczek, szczotkę, obcinaczki.
Odciagacz do noska już kupiłam.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry