reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Zaglądam, a tu okazuje się , że Ivi ma doświadczenie w szyciu kocyków Pochwal się koniecznie kochana jakie cuda zrobiłaś:happy:

Karosznurek- bardzo ładne ubranka na dodatek moje ulubione szarości.
 
reklama
Ja również lubię szarości :)
Cudne te ubranka są :)
Ivi czekam na zdj efektów :)


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
kocyki i reszta w przygotowaniu, dajcie jeszcze moment chciałabym wam pokazać już gotowe :) :)
 
Mama czwórki tez uwielbiam szarości :) nawet teraz to już przesadzam z jej ilością i zastanawiam się nad zamówieniem kilku zeczy w miętowym kolorze teraz

Dojdzie mi paczka teraz ze smyka to wstawię zięcia co zakupiłam :) swoją drogą ostatnio tydzień czasu szła mi paczka ze smyka strasznie długo u nich pakowanie i wysłanie trwa zakupiłam otulacz i kocyk ocieplany do kołyski , pampersy te premium mała paczka 12 zł tam , teraz czekam na misia szumisia i otulacze bambusowe :)
bardzo podobają mi się te kocyki tkane ale cena przerażająca 100 zł albo więcej to trochę dużo jak dla mnie , i takie piękne sowy szydełkowe przytulanki :) cudeńka
 
Widzę że już macie sporo rzeczy dla Maluszków, ja wybredna jak mam coś kupić to nie mogę się zdecydować, póki co mam kilka bodziaków, 2 pary niedrapek i kocyk z pepco aaaa no i wózek zapomniałam o nim.
A mam pytanie dziewczyny na początek to jaki rozmiar pampersów jest potrzebny?
 
Ja mam już sporo ubranek. Jakieś kocyki dwie pościele. Czekam jeszcze na 3 pączki jedna z kocykiem rozkiem i pościelą i dwie z ubraniami z fb. Muszę się za to jakoś zabrać posegregowac co jest czego brakuje ale nie wiem jak się za to zabrać [emoji22] jeszcze nie piore upiore jak będę miała już gdzie to układać. Dziś próbowałam ogarnąć zakupy apteczne przez Internet Ale za cholerę nie mogłam się na nic zdecydować. Mamusie z doświadczeniami podzielcie się sprawdzonymi kremami emulsjami itp butelkami od 0m-cy. Nie wiem czy wybrać zestaw avent Natural czy tommie tieppie close to nature. (Czy jak to się piszę )

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
emalka - z butelkami jest tak że nie wiadomo co maluszek zaakceptuje:/ ja przy najstarszym miałam wielki problem ze smoczkiem i butelka i testowałam prawie wszystko, a przy dziewczynkach wystarczyło.. zwykła butla z rossmana ;)
 
reklama
Emalka ja mam laktator aventu wiec butelkę z tamtąd ale dokupuje jedna tommee tippee bo sobie je bardzo chwaliłam :) z tym ze to tylko do koperku bo planuje karmić piersią ale w razie w planuje kupić puszkę mleka :)
 
Do góry