reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja szczotki kilka razy użyłam do tej pory:)
Hm no właśnie dlatego chcę w oilatum kąpać, on tak jakby ma oliwke w sobie ze natłuszcza i nie trzeba już niczym smarować.
A na wiatr używam zawsze babydream z rossmana i teraz pewnie też ten kupię. Ale też parę razy po prostu linomagiem smarowalam i też super a kosztuje grosze
 
reklama
Dziewczyny trochę ni z gruszki ni z pietruszki, albo potrzebuję na szybko jakichkolwiek info na temat moto leżaczka Fisher Price. Zarezerwowałam na grupie sprzedażowej na FB i dziś mam odebrać. Wycofać się z tego, czy brać? Korzystała któraś z Was?
 
Ivi fajowe ja raz uszyłam pościel i czapę z minki i nie wiem koedy sie zabiorę za to jeszcze raz dla mnie sie mega ciągnie :) cieżko sie szyje
1469514297-33v1g0.jpeg





2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ivi, Emka- zdolne z was bestie. Bardzo ładne obydwie. Gdzie kupowałyście polar minky? Z tego co wiem, to nawet to podobno podrabiają , a oryginalny ma wymogi chyba 360g/m , czy 400... Gdzie zdobyć ten oryginalny, żeby się nie kosmacił i nie zbiegł po 2 praniach?
 
Ja kupuje taki 380g , ale to nie ten super oryginały - jego jakość natomiast jest juz bardzo odpowiednia:):) kupuje na rożnych grupach na FB, akurat te materiały na kocyki - minkyitkaninki.pl


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziękuję za rady co do pampersów, też pewnie kupię na początek 2 paczki z rozmiaru 1 :)
Ivi, Emka ale pięknie!
Niestety nie mam takich zdolności ale podzielę się naszymi wczorajszymi zakupami r.jpg t.jpg e.jpg
 

Załączniki

  • r.jpg
    r.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 60
  • t.jpg
    t.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 63
  • e.jpg
    e.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 60
Mama czwórki nigdy się z nim nie spotkałam a jak cenowo? Bo wygląda na taki w porządku

Mamusia świetne!

Emka bardzo ładne a nie boisz się na co dzień poszewki z polaru? W końcu to chyba za bardzo nie oddycha?
 
Keejti- 80 zł , także cena chyba przyzwoita. Na zdjęciach wygląda na niezniszczony. Mankament jest tylko taki, że jest tylko do 9 kg.

Co do minky czytałam, że mimo, że jest to rodzaj poliestru to jest to tkanina oddychająca( oryginalny minky).
 
Hm to cena super jak na taki bujaczek
A one w większości chyba do takiej wagi ale umówmy się nie sądze żeby większe dziecko chciało się bujac a nie powiedzmy raczkowac.

Ano może faktycznie oryginalny oddycha
 
reklama
Milagros masz na oku jakiś konkretny monitor oddechu? Ja dopiero raczkuje w tym temacie, ale nie ukrywam że chciałabym mieć juz go z głowy.
Do monitora dokupujesz nianie elektr. czy to zbędny wydatek ?
 
Do góry