reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Oj u mnie tez taki duzy sudocrem leży od 2 lat, raz użyty. Do pupy głownie bephanten, czasami Linomag dla odmiany.

Odnosnie problemów brzuszkowych to u mnie sprawdził sie zestaw sab simplex+windi+probiotyk. Do tego butelki antykolkowe dr browns, przez pierwszy miesiac medela.
Moje dziecko tylko raz miało kolkę a mnie wtedy przybyło kilka siwych włosów.
Ja sab simplex kupowałam akurat w czeskiej aptece,kropelki prod. francuskiej, kosztują 17zl, apteka sprawdzona gdyby ktos chciał to moge dac link.

Do kąpieli używamy kosmetyków Oilatum, płyn do kąpieli oraz raz bądź dwa w tygodniu smaruje kremem Oilatum do ciała. Szampon tez Oilatum i on jest z tego co pamietam od 1 dnia życia. Moj syn ma tyle włosów ze jeden szampon mamy od dwoch lat hehe.

Do noska dla niemowlaka sól nosefrida + aspirator. Duzo osób chwali nosefrida, ja akurat mam na baterie kupiony na Allegro.
Do oczu woda w ampułkach, na gemini jest taka fajna dla dzieci unilemer czy cos takiego.

Wit. K miałam z bobika, d3 chyba osobno z Omegamed - miałam twist off, plus dla siebie dha z Omegamed na czas karmienia piersią. Z tym, ze ja karmiłam tylko 4 mce wiec pozniej zostałam na D+dha z Omegamed.

A chusteczek do pupci od poczatku używaliśmy i nie było żadnych problemów.

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kejtii-kiecuszki super! Ta bezowa jest mega <33

Mamo czworki-jak zobaczylam foto tozka to od razu w glowie -ale cudny :-p dopiero po chwili doczytalam ze sama go uszylas a juz mialam pytac skad go masz :-D

Dziekuje za kazda wypowiedz odnosnie tego co kazda z Was stosowala przy malenstwie i jak to sie sprawdzilo. To bardzo pomocne w kompletowaniu wyprawki przez pierworodke :-)
 
Prineseczka dziekuje to szara a jest jeszcze taka ecru i zastanawiam sie czy nie wymienic z mysla o chrzcie ;d

Oj nika u nas tez windii i sab simplex ale ten z niemiec , tesc nam kupowal teraz tez poprosze . a właśnie sie nad frida zastanawiam, mielismy z rossmana i slaba jest i nie wiem czy frida czy katarek czy na baterie czy moze do odkurzacza

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy katarek pod odkurzacz, przy nosefrida minowolnie wszystko miałam w gorze ... A moc wyciągania z noska nieporównywalna , a jak maluch przyzwyczajony od małego to i sam sobie teraz wyciąga :)

Mama4 piękny rożek :)

Na kołki tez tylko sab simplex z Niemiec a mieliśmy kolkowe dziecko ale w połączeniu z naszym espumisankiem inna opcja nie sprawdziła sie.






2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
No ja też kupiłam dla Zu katarek jak miała dwa lata dopiero, bo wtedy dopiero miała pierwszy katar. 3 dni dzięki temu i po chorobie, ale drze sie przy tym strasznie. Gdyby miała od małego to byłoby inaczej.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
Ja nie kupowałam jeszcze katarka ale jak już to na pewno nie taki gdzie to rodzic jest strona ciagnaca, bo bym chyba zwymiotowala... koleżanka ma ten pod odkurzacz i sobie chwali :)

Mama 4 zainspirowałas mnie i Idę dziś obejrzeć materiały na pościel :) rożek cudenko [emoji7] :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
O czym Wy tu piszecie w ogóle. Ja jakas Zielona totalnie jestem. To chodzi o te aspiratorki do nosa? [emoji5]

Jestem w trakcie 26 tygodnia
 
Do góry