reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Mamusia92 śliczny ten komplecik.
Dziewczyny a jak to jest z tym minky, bo szczerze powiem ze moje dziecko to ominęło. Nie wiedziałam jak sie sprawuje w użytkowaniu i nie zdecydowałam sie.
Czy to pierze sie w całości? Nawet jak kocyk ma ocieplenie w środku? Czy używacie tego w łóżeczku jako pościeli czy tylko okazjonalnie jako kocyka?



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Firana, Nika dziękuję :) wszystko kupiliśmy tinystar.pl akurat dzisiaj mają ostatni dzień -10% i udało nam się trafić, zawsze to jakaś oszczędność.
 
A to też się pochwałę moim ostatnim zakupem ;)

Ubranka na wyjście ze szpitala ;)
kocyk kołdra z ocieplina , otulaczyk , dwie muslinowe pieluszki 120 cm planuje jeszcze dokupić jedna całą szara z wytlaczanymi jaskółkami bądź serduszkami :)
z tym wzorem szarym zakupiłam jeszcze poduszkę klin z tym ze okazało nie ze rozmiaru nie sprawdziłam a ja kołyske chce i dałam siostrze dla Zuzi do łóżeczka ;) no i kupiłam misia szumisia tego whisbear z tym ze tez go Zuzia testuje ;)
 

Załączniki

  • 20160727_155112.jpg
    20160727_155112.jpg
    197,2 KB · Wyświetleń: 90
  • 20160727_155227.jpg
    20160727_155227.jpg
    236,3 KB · Wyświetleń: 97
  • 20160727_155031.jpg
    20160727_155031.jpg
    227,3 KB · Wyświetleń: 97
  • 20160727_155006.jpg
    20160727_155006.jpg
    212,3 KB · Wyświetleń: 99
Mamusia śliczny zestaw. A ten kokon to do czego służy??
Lika ubranko śliczne z f&f? Świetny! i otulacz też myślałam nad takim ale się zobaczy jeszcze po porodzie;)
 
Emalkadream my za używany ten z dwoma płytkami i nianią daliśmy 350, wiec widze że ceny cały czas sie dobrze trzymaja.

Jostyna moja koleżanka mówila, że taki kokon plus miś szumiś i dziecka nie ma ;-) ale ja kokonu raczej nie kupie, bo mam duże otulacze bambusowe. No chyba, że wyjdą z tej firmy co jestem uzależniona i wezme, bo ponoć mają być za niedługo.

Dziewczyny na feedo są na promo foteliki MaxiCosi pebble po 529zl - ja akurat na ten poluję, to obczajałam. Oczywiście wybrane kolory, ale z tego co widzę to ładniejsze niż te nieprzecenione. Musze dzis męża zmotywować do zamówienia.
No i szukam też łóżeczka. Pewnie tym razem wezme mniejsze- 120x60 bo na większe nie mam miejsca wcale. Potem najwyżej kupi sie Zuzi większe łóżko, a do jej łóżeczka 3w1 pojdzie spać dzidzi.
No i polecam Wam takie właśnie jak ma Zuzia 3w1. 140x70. Bo ona w nim jeszcze długo może spac. Przetransformowałam go w tapczanik jak miała 18 miesięcy. W zestawie ma niskie barierki.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry