reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

He he bo koleżance też zamówiłam. Ale fakt moje zakupy 700zl ale kupilam wszystko. Z zakupów zostaly mi jeszcze bawelniane gacie ;) i mydło w plynie biały jeleń

a 68 rozmiar to mniej więcej kiedy się zaczyna?
 
reklama
Firana 68 to tak 6-9 miesięcy.

Milagros to zależy jak komu pasuje. Mnie sie zdaje, że 56 mam 3 pajace i 2 bodziaki chyba+spodnie. Zuza bardzo szybko mi z tego wyrosła.
62 mam na pewno wiecej. Jak ogarnę dziś bałagan w pokoju Zu to posprawdzam dokładnie.

Jestem w 34 tygodniu ciąży
 
Milagros ja znow mam wszystko na 56 a nawet 50 a z 62 baardzo malo. Az tak sobie mysle ze nie bedzie miala w czym chodzic :d a z 68 tylko legginsy mam i kombinezon. Ale to wlasnie tak od kwietnia mysle dopiero to jeszcze bedzie czas zeby zapasy zrobic

Firana no no spore zamowienie;)
Ja sie jeszcze nie przybralam chyba dopiero po wyplacie ale na pewno nie az tak duze to zamowienie ;)


Jestem w 32. tygodniu ciąży <3
 
Dzoewczyny a powiedzcie mi ile dlugosci maja kombinezony dla Waszych pociech. Bo mam dwa, na obu rozmiar 62 a jeden wydaje mi sie bardzo maly a drugi za duzy. Moglaby ktoras zmierzyc dlugosc?

Jestem w 34 tygodniu ciąży [emoji173]
 
Firana jak patrze na twoj karton to z checia bym tam łapki wsadzila i buszowala uwielbiam takie paczki zamawiac i patrzeć co przyszło
Jesli masz chwile czasu to napisz co tam zamowilas bo moze i ja cos do listy dopisze
 
Policzyłam właśnie ubranka i raczej też mam bardziej nadmiar niż niedostatek:confused2:56 mam 16 pajaców i jeszcze 6 zamówiłam w Smyku, najmniejszych bodziaków jest 20 ,a rekord to pajace w rozmiarze 62- jest ich 30. Przegięłam:sorry2:

Princeseczka- ja najmniejszy kombinezo będę jeszcze kupować, ale mam już jedną używkę w tym najmniejszym rozmiarze- new baby z Mothercare i po zmierzeniu od ramionek do stópek włącznie wychodzi ok.45 cm. Zmierzyłam też kilka kombinezonów w rozmiarze 62 i mają długość od ramion do stóp 50-52 cm.

Możecie polecić jakieś fajne torby do wózka?Chodzi mi o to, żeby nie wyglądała jak typowa torba na wózek, tylko bardziej jak torebka, była pojemna i dobra jakościowo.
 
Koalka czytałaś?
Link do: Czym różni się wisiadło od dobrego nosidła dla dziecka?

Daj linka do tego śpiworka
, musze cos do fotelika znaleźć wtedy jie bede potrzebować zadnych kurtek ani nic


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Mama czwórki czuję się rozgrzeszona i lecę na zakupy. Pajacow do rozmiaru 68 włącznie 24szt body do 62 włącznie 27 i z 10szt 68.[emoji38]

Torbę mogę polecić swoją baby ono City coś tam 100zł na allegro. Wygląda tak jak na zdjęciu. Materiał gruby matowy nawet i na miasto można zabrać do sportowych ciuchów
1474663204336.jpg


Jestem w trakcie 32 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji176][emoji176][emoji176]
 

Załączniki

  • 1474663204336.jpg
    1474663204336.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 416
No to dziewczynki ja przegielam w aptecznyvh a Wy w ciuchowyvh zakupach ;) poczekam na promocje w Smyku i dokupie kilka rzeczy. A jeśli chodzi o gemini to kipowalam mniej więcej wg naszej wyprawkowej listy. Zdecydowalam sie na kosmetyki z Hipa ale do kąpieli kupiłam też emulsje Oilatum; zam. Liscie malin (zamierzam pić od 37tc), szalwie, rumianek, herbatkę na laktacke, alantan i bephanten, lanoline, podklady, gacie, muszle i wkładki lakt, ceratke pod materacyk, podkl.do przewijania, pieluchy, szczotka, smoczki, butelke itp.

Jestem w 34 tc, Tp 03.11 córcia
 
reklama
Dziewczyny UWAGA! :p Ogłoszenie duszpasterskie :D

Która jeszcze nie kupiła kurtki lub kombinezonu...
W smyku jest promo do -40%, do tego przy rejestracji w programie lojalnościowym, a potem potwierdzeniu na maila dostaje się -10%, no i do jutra jest ważny RABAT25, o którym pisała Priinceseczka i kolejny -20% na hasło DZIECKO też ważny do jutra - wszystkie się kumulują (wpisuje się je już w koszyku) :D więc życzę owocnych zakupów :D Ja właśnie buszuję po smyku online :yes:
 
Do góry